Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltabb nőként, belemenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb nőként, belemennétek egy kapcsolatba egy szűz férfival?

Figyelt kérdés
Mennyire számít ez egy kapcsolatban? Esetleg tudtok tapasztalot mondani? Mennyire hátrány vagy előny?

2016. aug. 5. 23:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Előny:

- nincs nemi betegsége


Hátrány

- Minden az égvilágon...

2016. aug. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14%
Marha tapasztalt lehetsz, ha szűz férfiban gondolkozol.
2016. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez nem csak rólam szól. Mikor megismertem még nem tudtam, hogy az. De köszönöm a hasznos válaszodat :)
2016. aug. 5. 23:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Ezt szomorú olvasni, mint szűz figura. És még mondják, hogy ne hazudjunk erről...
2016. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Most sima kapcsolatról van szó, vagy szexkapcsolatról?
2016. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Felesleges hazudozni róla, úgyis kiderül.
2016. aug. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#6


De ez így nem, jó ha megmondjuk akkor majdhogynem azonnal "GTFO" van.

2016. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Francokat.

Itt most tapasztalt nőről beszélünk. Ez a ritkaság, mert hiába nem szűz már valaki 19-20 évesen, akkor sem mondható tapasztaltnak.

Akinek pedig nincs tapasztalata, azt sokkal kevésbé zavarja az, hogy a partnere szűz.

2016. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igazad van, előítéletes voltam, de a válaszom még mindig nem :D
2016. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, mivel már egyszer megtettem. A húszas éveink közepén jártunk és előtte fel sem merült bebbem, hogy szűz lehet a srác.

Hát azt sem nagyon tudta mit csináljon, rohadtul illúziótomboló volt. A szexet irányítsa a férfi, hódítson meg... Ez egy szűznél ki van zárva. Bénázott, 5 perc alatt elsült. Nem volt kedvem második menetbez, annyira lehangoló volt...

2016. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!