Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb 20-25 éves lányok! Összejönnétek egy olyan fiúval?

Figyelt kérdés

Akinek még 23 éves koráig nem volt párkapcsolata, és szexuális kapcsolata sem volt lánnyal? Tehát még szűz is azon felül, hogy nem volt barátnője.


Tegyük fel, hogy randiztok egy sráccal, két sikeres randi után jönne egy harmadik, ahol már szóba kerülnének az exek, illetve a tapasztalatok. A fiú ha kicsit szégyellve is, de elmondaná, hogy még nem volt senkije.

Hogyan reagálnátok, ha ilyet hallanátok a fiútól? A tapasztalatlansága ellenére is összejönnétek vele, ha a fiú szeretne tőletek kapcsolatot?

Tudnátok tolerálni, hogy a fiú teljesen kezdő lenne, és szinte a nulláról indulva kéne megmutatni neki mindent?

Életkort írjatok! Köcce.



2015. okt. 29. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

HÁÁ, egy újabb tag a huszonéves lúzer örökszűz pasik Roxford-jában :D

Tudom, hogy hová teszlek téged, öcskös: GRIFFENDÉL

2015. okt. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is viszonylag későn lett komolyabb kapcsolatom...de nem voltam béna meg semmi ilyesmi...úgy azért nem kell meg mutatni mindent neki 0ról vagy h értetted h megmutatni?! :D (legalábbis szerintem,nekem nem kellett)
2015. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha nem egy rakás szerencsétlenség, simán. Egyébként én sose kérdezek exekről, korábbi tapasztalatokról is csak akkor, ha már lefeküdtem az illetővel.

Több huszonéves fiú barátom van, akinek még nem volt barátnője, de abszolút nem tartom gáznak.

2015. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, örülnék is neki, bár biztos furcsának találnám. De ha amúgy normális a fiú, akkor kifejezetten örülnék, hogy én lehetek neki az első.
2015. okt. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!