Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék az előváladékkal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az előváladékkal? Tapasztaltabb férfiak tudnának segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

19 éves srác vagyok. Lett egy barátnőm, és az a probléma hogy ha sétálunk a parkban és csókolózunk, discoba táncolunk, akkor én megkívánom őt és elkezd folyni az előváladék a péniszemből. És az a helyzet, hogy ha csak szimplán csókolózunk már attól is áll a péniszem, felfele kicsit oldalra,nem mintha másfele tudna nadrágba..:D És akkor nem tud "ki csöpögni" az előváladék úgy ahogy kellene hanem csak akkor mikor "megigazítom" a péniszem, de viszont akkor nagyon sok egyszerre,nem csak cseppekben. Majdnem annyi hogy átlátszik a nadrágon,sőt már volt is egyszer olyan...

Nem tudom, hogy mit lehetne ezzel kezdeni mert ez így nem jó... Arra rájöttem, hogy a maszturbálásnak ehhez semmi köze nincs.Nem tudom, hogy erre van-e gyógyszer vagy esetleg tudtok-e ti bármilyen praktikát.

Ami mondjuk érdekes hogy eddig nem volt ilyen problémám, bár igaz hogy az eddigi barátnőimet nem szerettem.

Előre is köszönöm a válaszokat!!:D



2017. ápr. 12. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
39%

Lengőborda meglétével tapasztalattól függetlenül sem éred el. A csajt kérd meg ;)

30/f

2017. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#9 Keresd a nőt! :D
2017. ápr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Jaj tényleg. Csak a filmre emlékeztem a címére nem. 😀
2017. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, ez annyira aranyos! Amikor a tesztoszteronszint olyan magasra hág, hogy egy csóktól is elélvezel! Istenem, de rágen volt, amikor ezt tapasztaltam... És az előváladék folyik, az azért van, mert folyamatosan erős nemi izgalomban vagy. Csudajó! Zsebkendőt tekertem a farkamra, de hiába, mert leültünk, csókolóztunk, és a kezét az ölembe tette. Nem csinált semmit, és én mégis elélveztem. Nem szóltunk, de ma már tudom, hogy észrevette.

Szép emlékek...

2017. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

:"DD Áhh,gondoltam hogy ilyen válaszokat kapok, hatalmasak vagytok :D


Azért annyira nem durva hogy mindig átnedvesedjen a nadrág, szóval az egyszer fordult csak elő :"D

Biztos nem elélvezek mert azt egyszerűen észre venném..

Meg 3x rántottam rá mielőtt találkoztunk volna, azt se tudom hogy bírt felallni :"D

És igen néhány nappal ezelőtt tényleg az volt a helyzet, mint amit az egyik válaszoló belinkelt képen.

1-2 csóktól nem áll fel, de például ha szembe állunk egymással és smárolunk kb fél-1 órat akkor tényleg az van mint a képen..:/:D

2017. ápr. 12. 23:12
 16/19 anonim ***** válasza:

Én meg majdnem utànna mentem a szemetet eldobni akkor esett le hogy az a mosdo :)

Bàr kitudja lehet örült volna neki..

Ez nem ciki amugy inkàbb a màsiknak jo hogy beinditotta a fantàziàt..azoknak rossz akik régen voltak pasival vagy nővel..és elötte se volt marokmarcsi vagy vibràtor..

2017. ápr. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
35%

Ki a tököm smárol fél-egyórát folyamatosan ? Jó volt egy ilyen szobatársam anno, de rajta kívül. :O

30/f

2017. ápr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. A rendszeres szex és az idő majd megoldja.
2017. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Velem is ez van még mindig bár még én sem vagyok öreg (22) de engem inkább az utóhatása zavart vagyis hogy kénytelen vagyok már csak fehér boxereket hordani értitek :D Amúgy én zsepit "terítettem" a farkamra az valamennyire bevállt és egy idő után fel sem tűnt, hogy ott van :) Persze nem mindig csak amikor mondjuk egy lánnyal találkoztam vagy ilyesmi.
2017. ápr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!