Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Schorbert-botrány kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Schorbert-botrány kapcsán kérdezném a tapasztaltabb nőket, férfiakat: tönkreteheti a házasságot, ha valamelyik fél tartósan elhízik? Igaza van Norbinak szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 17:41
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

30-as akkor ahol laksz vagy közeli faluba elugrasz keress őstermelőket.

Ez sokkal jobb még a piacnál is.

2020. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
mondd csak, minek reagálsz, ha nem olvastad el? :D de ok, kár beléd
2020. jan. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

@III Edricus: "Szinte azonnal jön az "az nem ér semmit" felharsanás, különösen a "profiktól"."


Van némi átmenet a zsírdisznóként tespedek a kanapén és profi sportoló vagyok.

2020. jan. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
0%
Igaza van norbinak teljes mértékben igen... aki ezt nem látja az egy...
2020. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

#33


Jó, akkor az önjelölt profiktól ami kb. mindenkit takar sajnos aki nem teljesen kezdő.

2020. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám, hogy önmagában nem a kilók okozzák a gondot a kapcsolatba.

Márha anyámra gondolok... totyogós éveimből első emlékeim róla, ahogy tornázik, hogy visszanyerje a régi formáját (már tudni érdemes, hogy felmenőim asszonyai anyai ágon mindig szemre valóak voltak és kényesen is ügyeltek a szépségükre) ezzel szemben, hiába fogyott vissza kívánatosra, mert apám mégis egy kétgyerekes lötyedt hasú szomszéd nénivel csalta meg.


Egyszerűen azt kijelenteni, hogy férfinek annyi minden problémája a gyerek születése után, hogy nem feszes az asszony teste... ez degradáló a férfiakra nézve is.


Nem a sújtöbblet a gond.

2020. jan. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

#36


Ebben igazad lehet. Anyám is lefogyott a terhességei után, egészen csontváz-alkatúra, igaz ez nem a torna, hanem a depresszió következménye volt. Bár tulajdonképpen diétának is tekinthető a "napokig nem evés", és valamilyen szinten a szegénység is benne volt, de inkább csak a depresszió maga. Hát, ha létezik genetikai hajlam, akkor én tudom honnan szereztem.

2020. jan. 22. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Norbinak abban van igaza, hogy egyetlen kijelentésével több millió forintnyi reklámbevételt képes termelni, mert agyhalottak az emberek.


A kijelentése TARTALMÁVAL kapcsolatban pedig ahány kapcsolat, annyi szokás, ahány ember, annyi személyiség. Van, aki mellett ott feküdhet a világ legjobb nője, akkor is meg fogja csalni, mert keresi a változatosságot. Meg van, aki egy 150 kilós kopasz nővé változott feleség mellett is ki fog tartani és a tenyerén hordozza majd ekkor is.


De ettől még az elhízás MINDKÉT NEMNÉL egészségtelen, gyerekszülés után meg pláne törődjön az EGÉSZSÉGÉVEL mindkét fél, mert legalább 18 évig még illene róla gondoskodni, nem 40 évesen strokeban vagy infarktusban megpusztulni, meg 30 évesen megfulladni, ha 2 emeletet felszalad a lépcsőn a kicsi és utána kell menni.


És sajnos bármennyire lehet utálni Norbit, hiszen egy üzletember, aki a saját termékét akarja eladni, de ettől még ha őszinték vagyunk önmagunkkal és nem hazudunk, a plötyilötyi testalkat az esetek 90%-ában nagyon is SZÁNDÉK kérdése, nem genetika meg pajzsmirigy meg anyámkínja.


Ahogy már mondták páran, lehet sétálni napi 30 percet, lehet kevesebbet enni, nem jóllakásig és utána még betolni a desszertet, lehet inni vizet is, nem csak cukros üdítőket meg sört és már ezzel is rengeteget tett az ember, még ha nem is lesz tőle fitneszmodell teste.

2020. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem láttam a teljes beszédét ennek a díszpéldánynak a mondandóját tudom az alapján egy fa..kalap, de többen célozgattok egy másik kijelentésére azzal viszont egyetértek.Az elvált szülők gyereke szerintem is félárva.Az egyik szülőt Magyarországon jellemzően az apát kizárják a gyermek életéből, így a gyerek csonka családban egyedül anyai mintát látva nő fel.(Az hogy szombat délután jön az apa és elviszi vasárnap délig a gyereket ló.asz.Ez a gyermek torz gyermekkort tudhat magáénak.Azért hőbörögtök ez ellen mert sok mindenkit érint és kizárólag a saját boldogságával van elfoglalva mindenki a mai világban, ha nem egyeznek a párjával , válni kell valljátok azt is leszarjátok hogy van egy gyermeketek akinek szüksége van mindkét szülőjére és nem 3 éves koráig hanem kb.:20 éves koráig.Mert képtelenek vagytok alkalmazkodni igazodni a másikhoz törekedni a jóra tenni egymásért...Ez nem megy,akkor sem mikor már közös gyermek van és az ő életét töritek ketté...Az ilyen gyermekek bizony félárvák!
2020. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!