Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Schorbert-botrány kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Schorbert-botrány kapcsán kérdezném a tapasztaltabb nőket, férfiakat: tönkreteheti a házasságot, ha valamelyik fél tartósan elhízik? Igaza van Norbinak szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 17:41
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
44%

"Ha egy profi marketinges ugyanezt a tartalmat, hízelgően adta volna első, megnyerőbb megfogalmazásban akkor semmi botrány nem lett volna belőle."


Lehet, de akkor teljes unalomban lefutna pár méregdrága reklám a tv-én, így ingyen megúszta, és az egész ország róla beszél napok óta.

Nem olyan hülye a gyerek, mint amilyennek átszik.

2020. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
34%

"Kondibérlet pénzbe kerül.

Sportfelszerelés (+ ennek mosása) pénzbe kerül.

Az utazás az adott helyre pénzbe kerül.

Az otthoni bohóckodás pedig semmit nem ér, az első dolga mindenkinek kigúnyolni, ha megtudják."


Hülyeség.

Kondi bérlet 10-15 között van. DOlgozó embernek ez semmi.

Másrészt nem igaz, hogy az otthoni sport semmit nem ér, ha kitartó vagy. Futni ingyen lehet bárhol, és kevés dolog fogyaszt jobban.

2020. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
24%

#22


De akkor miért gúnyolják ki azokat akik otthon csinálják, felszerelés vagy szakértelem nélkül? Szinte azonnal jön az "az nem ér semmit" felharsanás, különösen a "profiktól".

2020. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
44%

III.Edricus Anxious nevű felhasználó válasza:


#12



Kondibérlet pénzbe kerül.


Sportfelszerelés (+ ennek mosása) pénzbe kerül.


Az utazás az adott helyre pénzbe kerül.



Az otthoni bohóckodás pedig semmit nem ér, az első dolga mindenkinek kigúnyolni, ha megtudják.


Kondibérlet nálunk 6000 ft-ba kerül egy hónapra és korlátlan.Ha a te városodban 10.000-en felül van és nem tudod kifizetni akkor szar helyen laksz.Sportfelszerelés csak nálatok kerül pénzbe.Egy rövidnadrág és egy hót egyszerű póló,ennyi kell, ha nincs akkor turi max 2000 ft a kettő és egyszer kell megvenni.Komoly cipő nem kell kivéve a futóknak.Ezeknek a mosása áruld már el hogy milyen költség.A szaros gatyák, zoknik utcai ruházat mellett a mosógép talán ezt is kibírja mosni, nem kér plusz pénzt.Utazni a konditerembe pénzbe kerül?Ha autóval mégy a legközelebbi teremig szerintem párszáz forint.Ha Budapesten laksz gondolom van bkv bérleted magyarán nem oszt nem szoroz.Szerintem te túl sok amerikai filmet nézel , vagy ha ennyire drága a pesti élet akkor a minimálbéreddel miért nem költözöl el egy élhetőbb városba? 33-F

2020. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
85%
Ha mindkét felet kiemelte volna...azért van különbség hogy valaki 18 even at nem figyel oda magara, vagy az elso 18 honapban mondjuk. Valaki irta a heti 3 edzést..csecsemő mellett hogy? Mert akkor apukanak is igencsak oda kell tennie magat gyerek ügyileg..es akkor még ő se ment sehova. Nagyon sokan 2, 3 honapot nem birnak ki, kovetelik a szexet, meg a feszes alakot.Na az ilyennek nem szülnék. Mert nem velem, meg a csaladjaval törődne, az en szüksegleteim aktualis allapotom nem erdekelne, csak az hogy neki mint alfahímnek mi kell. Alap hogy igenyesek vagyunk, alap hogy a pasi se hizzon el, mert nem egészséges, semmi jora nem vezet. De a megcsalás nem ezen múlik. Ahhoz vagy alapbol sekelyes jellem kell, pl egy múltkori eszem megall kerdes volt, hogy 3 honapja nem szexeltek baba miatt az asszonnyal es megcsalta..gratulalok... a masik opcio evek hosszú nem megfelelő egyutt elese, akar elhízás is elofordulhat de nem ez a fő..evek ota nem kommunikalnak, nem figyelnek egymasra, egymas szükségleteire..pl a nők es a szex..biztos kielegito az az egyuttlet? Mert ha nem, ne csodalkozzon senki hogy nem akarja a masik..de ugyanez forditva is igaz persze. A mókuskerek, napi rutin, munka mind tönkreteheti kapcsolatot. Nem egy tenyezon múlik. Sokan egyebkent az evesbe menekülnek, ha sz.. kapcsolatban elnek. Ezen is el kellene gondolkodni mindket félnek. Nem olyan egyszerű ez
2020. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
75%

Értem, ez esetben egyetértetek-e azzal, hogy:

- A férfi bárhogy kinézhet, lehet kövér/ronda, mert a nők a belsőhöz vonzódnak, míg a férfiak CSAK és KIZÁRÓLAG a nő külsejéhez, mert erre áll fel a cerka. Kit érdekel a női belső érték, csak dugható legyen (szóval felejtsétek el, hogy főzzön, takarítson stb). Ti ezt a jellemzést kicsit se tartjátok visszataszítónak, hogy egy sekélyes faroknak írta le az egész nemet?


- FÉLÁRVA az a gyerek, akinek a szülei elváltak? (segítek: nem)


- A férfiak között több az elhízott - akkor miért a kismamák lettek górcső alá véve?


- egy olyan ember a "fitneszguru" Magyarországon, aki maga is el van hízva. Tudom, hogy a férfiaknak szabad, de szerintetek ez így normális?


- Khm, a nagy boldogságában ne felejtsük el, hogy hatalmas botrány volt régebben, hogy megcsalta Rékát. Azaz mégse elég, ha sovány vagy, ahogy ő állította? (és a travikról ne is beszéljünk)

2020. jan. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Tisztelt III. Edricus!

Miért kell azzal foglalkozni, ha kigúnyolnak ha otthon edzel, mozogsz?

Itt az egyik válaszoló, szépen megírta. Nem kerül többe az egészségesebb kaja, mint a másik.

Otthon is tudsz mozogni. Séta, futás, súlyzózás stb... A súlyzókat egyszer veszed meg.

Azt kell kigúnyolni, aki tényleg lusta. A kifogás és a kifogás... Na s megint az a kifogás.

Nincs időm... Ja és időm sincs... Szinte mindenki ezzel jön. Dehogy nincs. Arra van ideje mindenkinek amire akarja.

Nem élsportoló szintén kell mozogni. Mozogni kell! Minden egyes lépést az egészségünkért teszünk. El kell kezdeni! Nem, majd jövő hónapban, nem majd hétfőn. Ma! Ha csak heti 3x1 órát tudsz rászánni, az is annyival több mint a semmi.

2020. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
37%
utolsó... de, szerintem többe kerül egészségesen étkezni. Pl. hiába kerül 200 Ft-ba a saláta, bizony nem akarom állandóan azt enni. Ha eleve ch csökkentett tésztát akarok venni, az is drágább, mint a sima és azt se ehetem állandóan. A minőségi nem vízzel felpumpált friss hús szintén drágább. Bemész mondjuk egy sparba vagy sajnos a hentesnél is, kérsz másfél kiló csirkemellet, kijön belőle egy liter víz, a felére zsugorodik és párszor megkavarod a serpenyőben, darabokra esik szét. Aki egészségesen akar étkezni le kell járnia a lábát hogy minőségi, változatos kaja alapanyagot kapjon és szánnia kell még rá időt is, hogy abból ízletes és egészséges ételt tudjon varázsolni, amit másnap elvisz a munkába. És persze szánja rá a plusz időt hogy megtervezze, meg pénzt és vásároljon be ahhoz hogy ne csak ebédre legyen, hanem naponta 5-6x egyen mert egész nap dolgozik és azért kell az energia. Aztán este persze foglalkozzon a gyerekkel, ha van, a férjjel, edzzen is, legyen tip-top. És ez még nem is lenne baj de nem olcsóak a minőségi alapanyagok. Hiába eszed a 200 Ft-os salátádat, tudod, hogy azt ki termesztette? Vettem én is olyat, a hűtőbe rohadt meg mert keserű, inkább nem eszek semmit, mint azt, kitudja, mi van abban is. Nem azért de hány egészséges verziója létezik alap élelmiszereknek? Van mondjuk 10 olyan ami cukros és 1 ami nem, ami meg 3x annyiba kerül. Nekem nem kell a csoki, nem kell a chips. Viszont ha megnézed a csokiból is olyan van szinte csak édesítősből is ami maltittal van tele meg hasonló szarságokkal. Amiben eritritol/stevia/xilit van azokból alig és 1000 forinton felül van egy tábla. Úgyhogy ezt úgy oldottam meg hogy nem eszek egyáltalán csokit... viszont kívánom és szívesen megenném a cukrosat. Én próbálom elkerülni hogy szemetet vigyek be a szervezetembe, de kb. lehetetlen. Olyan kombináció tapasztalatom szerint nincs hogy olcsó, egyszerű, gyors, egészséges és ugyanannyira FINOM mint az egészségtelen párja. Mert a babkonzerv is lehet egészséges de gondolom senki nem akarja 24/7 azt enni. És az hogy magadnak csináld meg a kecsapot, a majonézt, a vegetát, a lekvárt (láttatok már természetes édesítővel készült lekvárt a sarki közértben?) elég nagy energiabefektetést igényel. Az, hogy mindent magadnak csinálsz meg otthon, mert minden tele van nyomva cukorral. Nem elég elérhetőek az egészséges alternatívák a közember számára, pedig hidd el, az én szemem mindig azt keresi, hogy olcsó legyen és egészséges de rohadt kevés ilyen van. Ha meg ilyet akarok enni akkor le kell járnom a lábam hogy mindent megkapjak, de azt is meg kell fizetni. Ha be akarunk valahova ülni eleve csak rizs, krumpli köret van vagy agyonpépesített ízetlen szar párolt zöldség.. Viszek magammal mindenhova zsepit, szappant, de mostmár vigyem a saját készítésű vegetámat is amit kiskertemben termesztett szárított zöldségekből csináltam, mert abban bízok csak? Nevetséges, lehet támadni az embereket hogy szenny dolgokat esznek, de az van az arcukba tolva úton-útfélen, idejük meg nincs hogy odafigyeljenek magukra. Nem mindenki egyedülálló és az a napi feladata hogy a tükörben nézegesse magát. Mondom ezt úgy hogy mindig törekszem, hogy egészségesen egyek de nekem senki ne mondja azt, hogy ugyanolyan könnyű mint egészségtelenül. Bocs, ha kicsit összeszedetlen lett, telefonról írtam.
2020. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
34%

De könnyű 28-as.

Csak cigi,sör,kóla,chips helyett ha megfelelő táplálkozásra költenének akkor nem lenne kifogás.

El kell menni a Fővámtéri csarnokba,Lehel piacra csak ott venni hùst,zöldséget,gyümölcsöt csak módjával.

2020. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

#29


"El kell menni a Fővámtéri csarnokba,Lehel piacra"


Az innen csak 40 km, átugrom negyedóra alatt gyalog...



De a többi jogos, azokkal egyetértek.

2020. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!