Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Schorbert-botrány kapcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Schorbert-botrány kapcsán kérdezném a tapasztaltabb nőket, férfiakat: tönkreteheti a házasságot, ha valamelyik fél tartósan elhízik? Igaza van Norbinak szerintetek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 17:41
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
44%

#9



Nekem ezekre sincs. Ennyit ér a munka, semmit.

2020. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
36%
Kedves #7és! Nincs igazad! Mihez kell pénz?
2020. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
48%

11-es nem igaz.

Normális piacképes szakma kellene,meg tanulni akkor lenne jó munkád.

Csak ehhez tenni is kell,képezni magad.

2020. jan. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
57%

6-os vagyok.

Heti 3x edzek 1 órát, futni járok, teljesen ingyen, a zöldségek meg gyümölcsök pedig semmivel sem kerülnek többe, mint mondjuk pár tábla csoki. Konkrétan az a saláta keverék, amit szoktam venni, kb. 200 Ft, a kefir sem drága.

2020. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van, csak rosszul adta elő magát, ezért lett belőle botrány. Ha egy profi marketinges ugyanezt a tartalmat, hízelgően adta volna első, megnyerőbb megfogalmazásban akkor semmi botrány nem lett volna belőle.

Én is otthagynám a p1csába azt a nőt aki elhízik, akár gyerekkel együtt. És semmi lelkiismeret furdalást vagy ilyesmit nem éreznék. Nem abba a nőbe szerettem bele, ennyi.

2020. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
27%

#13


Ami önmagában sokba kerül, emiatt nem lehetséges. Látod már, hogy ez mitől ördögi kör, a 22-es csapdája? Maximum ingyenes netes dolgok maradnak, de ha azt valahol elmesélem azonnal kigúnyolnak, mert "hüöhöhöh az nem ér semmit!"

2020. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
56%
16-os megint kifogás,ott vannak államilag támogatott képzések,ott a diákhitel,ott van,hogy dolgozol suli mellett,akár esti suliba mész.
2020. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
32%

#12


Kondibérlet pénzbe kerül.

Sportfelszerelés (+ ennek mosása) pénzbe kerül.

Az utazás az adott helyre pénzbe kerül.



Az otthoni bohóckodás pedig semmit nem ér, az első dolga mindenkinek kigúnyolni, ha megtudják.

2020. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
24%

#17


Ehhez állandó délelőttös munka kellene, nem pedig ez az állandó délutánná változó "vegyes", ami miatt megbomlott az elmém. Bár a hónap végén felmondok, aztán lesz ami lesz.


Van félrerakva 400 ezrem, csak az kell túlélni azt az időszakot. Ezért kezelem úgy azt a pénzt, mintha nem lenne, mert tudom, hogy innen menekülnöm kell, nem bírom tovább ezt a munkát tovább csinálni. Csak piszkosul nehéz elhagyni és fejest ugrani a jeges semmibe.

2020. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
24%

#19


Bár ez most a "haladás vagy végső bukás" elvén megy, vagy jobb lesz utána, vagy kvázi éhen halok és akkor is jobb lesz, mert nem leszek többé rab, nem leszek többé boldogtalan sem. Szóval mindenképpen jól járok. Csak ez szűnjön meg ami most van.


Csak nehéz, mert régen nem volt ez rossz állás, a fizetés szar volt, de a "lakbérem" 30 ezerrel kevesebb volt így lehetett viszonylag tűrhetően élni. A beígért fizetésemelés pedig 15 ezer volt 2 év alatt. Ez semmi. A cafetériát meg megemelték - dobpergés - 100 Forinttal.

2020. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!