Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy semmibe veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy semmibe veszi azt, hogy 10 évvel idősebb vagyok és tapasztaltabb ezáltal, és mindenhatónak hiszi magát? Normális, hogy beéget?

Figyelt kérdés

Szóba elegyedtem a neten egy lánnyal egy semleges téma kapcsán. Nagyon megtetszett ezért elkezdtem udvarolni neki. Ő azonnal elutasított, mert van barátja. Azért beszélgettünk tovább, és megtudtam, hogy míg ő 28, a barátja 25 éves. Ezt megtudva tovább próbálkoztam nála. Megint elutasított, és értetlenkedett, hogy miért próbálkozom tovább, mikor szólt, hogy van barátja. Akkor őszintén és teljesen kulturált stílusban kifejtettem neki, hogy ne haragudjon, de ilyen idősen, ilyen társadalmi kontextusban ezzel a korkülönbséggel ez a kapcsolat nem komoly, így nem érzem azt, hogy akadályozna abban, hogy udvaroljak. Érvelve kifejtettem neki ezt részletesen, és reménykedtem, hogy elgondolkodik, ugyanis 28 évesen igencsak kezdi szorítani az idő, és jó lenne, ha minél hamarabb visszakerülne a realitásba.

De nem, nem értette, csak hajtogatta, hogy 6 éve együtt vannak, micsoda igaz szerelem, komoly kapcsolat az övékké, kopjak le, undorító vagyok. Felhívtam a figyelmét - még mindig normális stílusban - hogy 10 évvel idősebb vagyok, tapasztaltabb, olvasottabb, szóval még ha le is tojja a tanácsomat magasról, akkor is tisztelettel tegye. Válasz: aha, álmodban :D

Itt nekem szakadt a cérna, nem kertelek, nagyon durván kiosztottam, és felhasználtam ellene minden információt, amit elmondott, ellene fordítottam mindent, amiről beszélgettünk, és rosszakat kívántam neki. Azért tettem, mert felidegesített a nagyképűséggel, tiszteletlenséggel. Azóta letiltott, nem tudok neki írni, de küldözgeti a beszélgetést anyámnak (facebook-on sokat kommentel a képeimhez), hogy így sikerült a nevelése, meg ilyenek.

Normális ez? Hogyan állítsam le? Nagyon közel állok ahhoz, hogy elboruljon az agyam, segítsetek!!! :S


2019. szept. 26. 09:27
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
végig olvasva..nem kellett volna okoskodnod. így jártál. nem mindenhatónak hiszi magát, de ha 6 éve együtt vannak, ne akard már megmagyarázni neki hogy működhet e a kapcsolata..mert te tapasztaltabb vagy( vagy is annak hiszed magad)
2019. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
99%

Na...jól értem-e.


Lány: 28

Kanja: 25

Te: 38


A csaj le sem köp, mert a fiatalabb kanja mellett van, erre te behisztizel, mint egy 12 éves kis csicska gyerek?


Ha így van, nem csodálom, hogy a csaj nem az ÉRETT FÉRFI megtestesülését látja benned. Csicska vagy.

2019. szept. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Juj. Ennyire szandekosan hogy tudtad magadat beegetni? :'D
2019. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen normalis. Bunko vagy. Minek ugatsz bele a kapcsolataba mikor elsore is lepattintott?
2019. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Airesx ***** válasza:
100%
Mivaan? 3 év korkülönbség az semmi, anno volt 19 évesen 26 éves barátnőm, akivel 2,5 évig teljesen jól elvoltunk, a távolság tett minket tönkre, mert külföldre költöztem. Miért ne működhetne náluk, főleg, hogy 6 éve már együtt vannak? Szánalmas amit csináltál, a lánynak teljesen igaza van, ha az én barátnőmet zaklattad volna így, nem azon agyalnál, hogy őt hogyan állítsd le..
2019. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Hülye vagy és pedofil 26f
2019. szept. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Az én férjem 11 évvel idősebb nálam. Képzeld, soha, egyszer sem mondta meg, hogy hogyan kéne viselkednem, élnem az életemet, nevelnem a gyerekeinket, munkát keresnem, szakdogát írnom, és még ezer dolgot felsorolhatnék. Sosem akart irányítani, mert ahogy egy normális kapcsolatban, egyenlő felek vagyunk. A kor csak egy szám, semmit sem jelent.

Egyébként miért ne lehetne komoly két huszonéves kapcsolata, ami ráadásul évek óta tart? Azért mert te 38 évesen is egy 12 éves kislány szintjén ragadtál, aki azt hiszi, sokkal okosabb és szebb, mint a 11 évesek, nem biztos, hogy megbízhatóbb vagy, mint más 25 évesen.

2019. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg ott szakadt a cérna, amikor eljutottam odáig, hogy a kérdezőnél szakadt a cérna.

A lány helyében ott befejezem volna MINDEN kommunikációt, mikor elutasította kérdezőt, ő meg tovább próbálkozott nála és leszólta a kapcsolatát.


Kérdező, TE érzed mindenhatónak magad, és projektáltad (kivetítetted) a magad személyiségzavarát a másikra, akivel konfliktusba kerültél.

Az agyad már rég elborult, éspedig akkor, amikor meg akartad neki szabni, hogy kivel járjon és kivel ne.

2019. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

"míg ő 28, a barátja 25 éves. Ezt megtudva tovább próbálkoztam nála. Megint elutasított, és értetlenkedett, hogy miért próbálkozom tovább, mikor szólt, hogy van barátja. Akkor őszintén és teljesen kulturált stílusban kifejtettem neki, hogy ne haragudjon, de ilyen idősen, ilyen társadalmi kontextusban ezzel a korkülönbséggel ez a kapcsolat nem komoly, így nem érzem azt, hogy akadályozna abban, hogy udvaroljak. "


A helyében itt tiltottalak volna le. Mi jogon jössz te ahhoz, hogy eldöntsd, kinek a kapcsolata komoly, és kié nem?

Te vagy itt a beteg, nem normális egyedül, nem a csaj, és nem is a barátja.

3 év kb semmi.

Nekem 25 évesen volt 20 éves barátom (nem sokáig, de ez egyedül rajtam múlt).


Ma 4 éve jöttem össze a párommal, aki most 27 éves, én 31 leszek, és van 2 közös gyerekünk. Ennyit a komolytalanságról...

2019. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Majd ha rájön a csóka, hogy mikor ő kerül topformába, te már rég magad mögött hagytad azt, akkor jönnek a problémák.
2019. szept. 26. 10:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!