Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy semmibe veszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy semmibe veszi azt, hogy 10 évvel idősebb vagyok és tapasztaltabb ezáltal, és mindenhatónak hiszi magát? Normális, hogy beéget?

Figyelt kérdés

Szóba elegyedtem a neten egy lánnyal egy semleges téma kapcsán. Nagyon megtetszett ezért elkezdtem udvarolni neki. Ő azonnal elutasított, mert van barátja. Azért beszélgettünk tovább, és megtudtam, hogy míg ő 28, a barátja 25 éves. Ezt megtudva tovább próbálkoztam nála. Megint elutasított, és értetlenkedett, hogy miért próbálkozom tovább, mikor szólt, hogy van barátja. Akkor őszintén és teljesen kulturált stílusban kifejtettem neki, hogy ne haragudjon, de ilyen idősen, ilyen társadalmi kontextusban ezzel a korkülönbséggel ez a kapcsolat nem komoly, így nem érzem azt, hogy akadályozna abban, hogy udvaroljak. Érvelve kifejtettem neki ezt részletesen, és reménykedtem, hogy elgondolkodik, ugyanis 28 évesen igencsak kezdi szorítani az idő, és jó lenne, ha minél hamarabb visszakerülne a realitásba.

De nem, nem értette, csak hajtogatta, hogy 6 éve együtt vannak, micsoda igaz szerelem, komoly kapcsolat az övékké, kopjak le, undorító vagyok. Felhívtam a figyelmét - még mindig normális stílusban - hogy 10 évvel idősebb vagyok, tapasztaltabb, olvasottabb, szóval még ha le is tojja a tanácsomat magasról, akkor is tisztelettel tegye. Válasz: aha, álmodban :D

Itt nekem szakadt a cérna, nem kertelek, nagyon durván kiosztottam, és felhasználtam ellene minden információt, amit elmondott, ellene fordítottam mindent, amiről beszélgettünk, és rosszakat kívántam neki. Azért tettem, mert felidegesített a nagyképűséggel, tiszteletlenséggel. Azóta letiltott, nem tudok neki írni, de küldözgeti a beszélgetést anyámnak (facebook-on sokat kommentel a képeimhez), hogy így sikerült a nevelése, meg ilyenek.

Normális ez? Hogyan állítsam le? Nagyon közel állok ahhoz, hogy elboruljon az agyam, segítsetek!!! :S


2019. szept. 26. 09:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján én is semmibe vennélek, meglehetősen szánalmas a vergődésed :D
2019. szept. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Elég szánalmas vagy Kérdező. Téged az zavar, hogy nem hagyja ott a nálad fiatalabb barátját a nő, pedig az a srác szerintem agyilag felnőttebb, mint te. 3 év semmi, lehet együtt fognak megöregedni. Te túl okosnak képzeled magad, pedig nem vagy az. Mégis miért kellene a tanácsodat tisztelettel vennie? Mert idősebb vagy? Rég röhögtem ilyen jót:). Attól még, hogy idősebb vagy, egyáltalán nem kell téged tisztelnie, azt ki kell érdemelni, nem a korral jön. Ezt jól elcseszted te analfabéta :D:D
2019. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 LazyJones ***** válasza:
100%

Egyrészt baromira semmi közöd mások kapcsolatához, ha valakinek párja van, az akkor is az, ha 40 év a korkülönbség akárkinek a javára. Akkor sincs, ha esetleg két héten belül szétmennek. Az ő életük, az ő kapcsolatuk.

Másrészt sem az életkor, sem az esetleges olvasottságban való különbség nem jogosít fel semmire. Véleményed lehet. EGYSZER el is mondhatod akárkinek. Ha tojil rá, akkor tojik rá, az ő dolga. Arról nem beszélve, hogy párom is fiatalabb nálam 8 évvel, ehhez képest ezer meg egy olyan dolog van, amit ő jobban tud, vagy jobban ismer nálam, egyszerűen azért, mert az ő életében ezek a témák fontosabbak voltak.


Ja, és idősebb és olvasottabb vagyok nálad 10 évvel, úgyhogy tisztelettel fogadd meg amiket írtam, tök mindegy, mit gondolsz róla. :P

2019. szept. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy okoskodó, igazi köcsög vagy. En is a halál phaszára kuldtelek volna.
2019. szept. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

Úgy beszélsz a szaros 3 évről, mintha legalább 10 lenne. (Ja, amúgy 10 évvel idősebb fa$zi nekem se kéne amúgy, hülyén is néznénk ki, mivel engem kb 25-nek néznek, de van, hogy személyit kérnek.)

#9 voltam.

2019. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát te nem vagy se érett, de normális, se bármilyen módon pozitív jellem. A tisztelet NEM JÁR, és nem lehet kierőszakolni sem, hanem ki kell érdemelni. Egy éppen hogy csak ismerősnek kezdtél el kérés és kérdés nélkül beledumálni a kapcsolatába a magas lóról úgy, hogy te lassan 40 évesen ezen a téren semmit nem tudsz láthatóan felmutatni. (Mivel ha ez nem így lenne, akkor nem szingli lennél, és nem gyakorira írogatnád a hülyeségeidet.) Ráadásul baromira képtelen voltál felfogni, hogy lekoptattak, amivel lassan zaklatásba is mentél, ha nem tilt le, valószínűleg oda jutott volna a dolog. Szóval...ezért sok mindent kiérdemeltél, de hogy a tiszteletet nem, az 100%. Szánalmat... na azt még talán kiérdemelted.
2019. szept. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdes nem kamu, akkor a kérdezőt ki kéne tenni valami lakatlan szigetre, mert teljes mértéken alkalmatlan bármilyen emberi kapcsolatra. Ekkora emberi hulladékot még ezen az oldalon is nehéz lenne találni.
2019. szept. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért ilyen frusztrált, mert minden emberi kapcsolata nulla, csak az anyjával lehet jóban..


Mindent elmondtak előttem, igazuk van.

2019. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a phaszsaggal kapcsolatban már írt ki kérdéseket nemrég :D Az nem volt elég Önnek (adjuk meg a tiszteletet, ugye...) Pszichiáteren nem tetszett még gondolkozni? Mert vagy unatkozni tetszik és trollkodik, vagy elég nagy bajok vannak az emeleten, csókolom...
2019. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát amilyen érettnek, tapasztaltnak akarod magad mutatni annyira nem vagy az. Egyrészt semmi közöd más milyen kapcsolatban van és akar lenni másrészt magadat tartod komoly, tapasztalt stb. férfinak de mégis Te vagy egyedül. Szóval Téged nem érdekel, hogy ő egy működő kapcsolatan van mert Te idősebb vagy és szerinted neki nem jó a kapcsolata? Miért Te vagy egyedül ők pedig 6 éve boldogan együtt? Nem érzed az ellentmondást? Szerinted Te tudod a tutit nekik meg fogalmuk sincs, de mégis ők boldogok Te meg frusztrált.

Most komolyan, mit vártál? Hogy belátja igazad van és hozzád költözik?

Ha neked lenne párod és bár jól meglennétek de jönne ilyen megmondó ember és ő erre elhagyna Téged akkor azt mire vélnéd? Okos döntésnek? Mert, hogy egy idősebb, tapasztaltabb aki jobban látja a dolgokat megmondta? Hiába lennétek boldogok, elfogadnád,hogy nem fog működni egy működő kaocsolat mert valaki megmondta?

Az, hogy aztán még kiosztottad csak hab a tortán. Ezzel be is bizonyítottad neki, hogy jól döntött amikor elutasított. Kizökkentett egy fiatal csaj a komfortból, elszállt az agyad seperc alatt,nem tudod az elutasítást kezelni stb. Egy komoly férfi legfeljebb mosolygott volna egyet ha ő kioszt mert nem oszt nem szoroz egy idegen fiatal nő véleménye. És ha így tettél volna esetleg még férfinek is nézett volna. Így szánalmasnak és jogosan.

Legjobb ha férfi módjára bocsánatot kérsz és hagyod békén, többé nem keresed semmi -féle módon.

2019. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!