Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a nálam 10-15 évvel idősebb férfiak jönnek be, viszont még nem akarok 3 éven belül családot? 22N

Figyelt kérdés

Nem tudom miért alakult így, de valahogy mindig olyan férfiakkal ismerkedem akik 10-15 évvel idősebbek nálam, pedig nem zárom ki a velem egykorúakat sem. Azonban ilyenkor sokan felhozzák a gyerek témát, amire nem állok készen. Igazából jelenleg úgy gondolom nem is szeretnék gyereket, ami lehet megváltozik pár év múlva lehet nem.

Mit csináljak? Van olyan 30-as férfi aki még várna szintén a családalapítással?



2019. szept. 8. 21:19
 1/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Legjobban akkor jársz, ha egyedül maradsz, amíg nem tudod, mit akarsz.
2019. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem simán találsz ilyet. Mondjuk mostanában én is csak gyerekfóbiásokat meg családmániásokat látok ebben a korban. Hogy valami pozitív is legyen, édesapám 44 éves volt, mikor megszülettem (anyukám 39). Párom 29, ő is azt mondja inkább, hogy a következő 5 évben nem érdemes gondolkodnunk gyerekvállaláson, gazdasági és egyéb okokból sem. Utána is ráérünk.


25N

2019. szept. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Az a 35 éves pasi aki 22 éves lánnyal van, az rvára nem akar gyereket tőle. Én biztos nem szeretnék.

És ha elhatározod hogy gyereket válalsz azt nem hiszem hogy egy 40+ pasitól akarod.


36/f szűz

2019. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Laza, komolytalan kapcsolat. Aki 30 felett nem akar családot, az valószínűleg már soha...
2019. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Van 2 gyerekem ,így jelenleg nem gondolkozom több gyerekben.
2019. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Ennek eleve ott kéne kezdődni, hogy a pasi van annyira értelmes, hogy életkor ide vagy oda de nem vállal egy 5-6 évnél rövidebb kapcsolatba gyereket. Közöttünk is 10 év van a párommal de eszébe nem jutott volna gyereket vállalni egy 2-3 éves kapcsolatba egy gyakorlatilag ismeretlennel. Az, hogy mikor jöhet a gyerek nem életkor kérdése ezt jó lenne már felfogni mert az ilyen kapuzárási pánikból szaporodó idióták miatt van ennyi lelkisérült, egy szülővel felnövő gyerek. Tessék szépen megvárni amíg megérik rá a kapcsolat, éltek együtt pár évet és tényleg ismerik egymást. Akinek ez nem egyértelmű azzal sosem kezdenék kapcsolatot.
2019. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Emeld 20-25 évre a határt arra a pár évre még! Egy 45+-os pasi lehet már nem akar gyereket ;-)

48Ffi

2019. szept. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
4 Nem hiszem, miért lenne ez cukkoló kérdés? Mindenkinek más az ízlése, tényleg van aki öregebbeket szeret, nem egyformák az emberek semmilyen szempontból. Csak ne legyen semmi kötelező, és ideális, és előírt, és pláne pénzen megvehető.
2019. szept. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!