Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagy végre békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy végre békén?

Figyelt kérdés

Volt egy első nagy szerelmem 3 évvel ezelőtt.Én imádtam,mindent megadtam volna neki,rajongva szerettem mint egy kislány,hiszen még én is az voltam.Hiába óvott mindenki tőle,az én szememben tökéletes volt.Persze ezt alaposan ki is használtam.1 év után vége lett a "kapcsolatunknak",közben persze számtalanszor megcsalt.Szégyellem,de utána pár hónapig még könyörögtem neki,hogy próbáljuk előről,majd én megváltozok.Persze nem ment bele,és lett egy új kapcsolata.Majd szép lassan túltettem magam rajta.Fél évig egyáltalán nem keresett,majd csak egyszer felhívott,hogy szeret béküljünk ki.De én már nem akartam vele találkozni.Bár néha még én kerestem(főleg buliból hazatartva)De már több mint fél éve egyáltalán nem keresem.Számtalanszor megmondtam,hogy hagyjuk egymást békén.Közbe is volt barátnője,meg össze-vissza dug mindenkit,de engem hivogat,hogy szeret.Mondtam neki,hogy havi egyszer szívesen beszélgetek vele,hogy hogy mennek a dolgok,de többet nem,és találkozni sem akarok vele.Ilyenkor elhord mindenféle K.-nak,és 1 hétig nem hív.Aztán megint keres.

Már elegem van belőle.Miért csinálja ez,mikor nyilvánvaló,hogy sohasem szeretett??Ennyi idő alatt már simán kiszórakozhatta volna magát.

20/L


2010. aug. 29. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyeneknek mindig az kell, ami elérhetetlen. Ne hagyd magad behálózni, ügyes lány vagy, hogy nem dőlsz be neki, csak így tovább! Ha egy fiú szeret, akkor nem csal meg, főleg nem az első 2 évben!
2010. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj mobilszámot, és próbáld meg eljuttatni az agyáig, hogy ő a k- nem te.
2010. aug. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se ugorj be neki! Ez a pasi szánalom. Nekem is hasonló a történetem a tiédhez. Túltettem magam rajta, mert rájöttem, hogy neki tényleg nincsen semmiféle emberi érzése. Se jókedv, se düh, se fáradtság.... Semmi.
2010. aug. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tipikus véglény ez a pasi.
2010. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"...neki tényleg nincsen semmiféle emberi érzése. Se jókedv, se düh, se fáradtság.... Semmi."


Ezt de szépen leírtad! Ellopom, ha nem gond (és tovább gondolom). Tetszett ez a mondatod. Hozzá is tszem, hogy az utolsó betűig igaz. Kis ötöske tőlem.

2010. szept. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!