Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit csináljak hogy békén hagyjon végre?

Figyelt kérdés
Nem hagy békén a volt barátom, akivel már fél éve szakitottam. Most van egy uj kapcsolatom,amit ő megtudott és állandoan irja az sms-ket hogy szeret meg hogy adjak neki még egy esélyt.Meg olyanokat mondd hogy ha nem találkozhat velem, akkor majd tesz róla hogy a mostani barátom se jöjjön többet hozzám.:-( nemtudom mit csináljak.Próbáltam neki elmondani szépen hogy lépjen már túl és kezdjen ő is új életet de semmi haszna :-( Esetleg van itt valaki akivel előfordult ilyen? Vagy valaki egy okos tanácsot esetleg?
2009. okt. 11. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
2.5évig voltam együtt volt barátommal...én fél év után szakítani akrtam... de ő nem engedte....fenyegetett h megöli magát...stb. nagynehezen megszabadultam tőle összejöttem egy sráccal...szét akart minket marni...a szerencsém az volt h a srác nagyon belémzúgott és nem akart elveszíteni..plusz 50centis karja van mert gyúr....egyszerűen odaállt az exem elé h hagyjon engem békén mert már neki van elege és nagyon nagy baj lesz ha nem száll le rólam....azóta nem hallottam az exem felől semmit
2009. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
verd szájjon
2009. okt. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát 2. válaszoló hidd el sokszor énis ott tartok hogy legszivesebben szájba verném...olyannal fenyegetődzik hogy ő megöli magát...nemtudom mit lehetne itt már csinálni hogy végre tényleg felfogja hogy köztünk nem lesz soha többet semmi. Irjatok még...
2009. okt. 13. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!