Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Jelent ez valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Jelent ez valamit?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam, aki tökre tetszik, kirakott egy képet, amin én és egy másik osztálytársam (fiú) van. Én vagyok az egyedüli lány az adatlapján, csak a haverjairól vannak kint képei. Barátnőm azt mondta, hogy biztos a srác a lényeg akivel egy képen vagyok, de akkor miért nem olyan képet rakott ki amin csak ő van? (tudom h van olyan képe) Év közben is sokszor éreztem rajta, hogy tetszem neki,mindig ott volt ahol én. sokáig betudtam a véletlennek, de aztán már tényleg nem lehetett azt mondani, h oda keveredett ahol én vagyok. Jelent ez valamit? Miért rakott ki az adatlapjára? Ha akar tőlem valamit miért nem kérdezi meg egyenesben? Ha nem akar akk miért rak ki rólam képet? (ráadásul olyat ami a legjellemzőbb rólam...mind1)

Kérlek magyarázzátok el mert én már tényleg nem vágom :D

17/L ő 18/f


2010. aug. 25. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyha neked is tetszik, akkor miért nem kérdezed meg te tőle?
2010. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
háth...nem vagyunk olyan jóban...
2010. aug. 25. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért rakott ki??? Haho. Kérdezd meg most mit veszíthetsz???
2010. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megcsak joba se vagytok es van kozos kepetek?

erdekes...:))

2010. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem közös kép mert nem együtt vagyunk rajta hanem egy osztálytársunk és én...Egy barátom szerint vagy szórakozik velem, vagy fél attól h elutasítom, vagy nem tudja h mit akar -.-'
2010. aug. 27. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Am mondtad hogy tudod hogy van neki olyan képe is amin te nem vagy rajta csak az a másik gyerek. KÉRDEZD már meg ha neked tetszik. Ne tökölj. Nagy levegő és: Tetszek neked??? Csak szurkolni tok.
2010. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!