Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni femcelek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni femcelek miért nem ismerik el, hogy jobb helyzetben vannak, mint az incelek?

Figyelt kérdés

Mindkét csoportnak az a baja, hogy alja kategóriás emberként nem kap top társat. A különbség csak annyi, hogy a femcelek, ha erőt vesznek magukon, összejöhetnek egy alsó-középkategóriás pasikával. Az inceleket viszont még a százkilós icukák is elhajtják.


Egy példával élve: a femcel áll a hűtő előtt, és nyavalyog, hogy kaviár helyett csak párizsi és tescós sajt van a polcokon. Az incel meg áll a tök üres hűtő előtt, és még egy darab száraz kenyeret sem kaphat.



ma 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Még ha igaz is, a gond, hogy a nőknek nem kell egy akármilyen pasi, csak hogy legyen szexre pl. Szívesebben vannak egyedül akkor már.

Hogy a példádnál maradjunk:

Nem szereted a pacalt, a szagától is rosszul vagy, de csak az van a hűtőben. Megeheted éppenséggel, de undorodni fogsz végig, az utolsó falatok már majdnem visszajönnek. Akkor jól jártál vele? (Most tekintsünk el attól, hogy enni muszáj, vegyük egy opcionális dolognak mint amilyen a szex)

ma 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem vagyok az általad említett kategória, csak szeretném megjegyezni, hogy az állatvilagban is általában a hímek tepernek a nőstények kegyeiért. Ez egy ilyen világ. Nem azt mondom, hogy helyén van, de ez van. Én az egyenrangú kapcsolatok híve vagyok.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

"ha erőt vesznek magukon, összejöhetnek egy alsó-középkategóriás pasikával."

.......és? Az miért jó nekik?


Az analógiáddal élve, ki a franc akarna olyan ételt enni amit utál és undorítónak tart? Inkább koplalnék ilyen esetben.

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Mindig abból indultok ki, hogy a nő pont ugyanannyira epekedik férfi után, mint fordítva. 100. ilyen kérdés, hogy de hogy hogy a nő nem éri be az ilyen-olyan férfival, mikor a férfinak jó a ducibb, butább, munkanélküli stb nő is?

1. Azért, mert a férfi sokkal inkább szexközpontú. A nő nem abban gondolkodik első sorban, hogy de meghúznám ezt a Janit, hanem hogy Jani milyen ember, jó társ, jó apa lenne? Tudna gondoskodni a családjáról? Hűséges lenne? És sorolhatnám...

2. Általában a férfinek lesz könnyebb élete házimunka terén egy hosszútávú kapcsolatban, így neki az egy kényelmesebb felállás mint egyedül lenni. A nőnek meg plusz munka ahhoz képest mikor csak magára főzött, takarított.


Nem ugyanarra vágyunk, ezt kellene megérteni. Nem vagyunk azzal, kisegítve, hogy könnyebben tudunk szexelni, mert pont lesz@rjuk. Amire mi vágyunk, azt pont ugyanolyan nehéz találni, mint nektek egy kósza numerát.

ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Femcel vagyok, es nem szeretem sem a parizsit, sem a tescos vajat, és akkor inkább nem eszem..
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
És, te sem vagy hajlando parizsit enni. Azért vagy incel!!! Mert parizsi lenne neked is
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Na látod, akkor ki is jelenthetjük, hogy "femcelek" nem léteznek, mivel bármelyik nő találna pasit, ha nagyon akarna.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Arra kéne ráébredni, hogy ha párizsival és tescós sajttal van tele a hűtőd, akkor valószínűleg csak ezt engedheted meg magadnak, ergo ez a te szinted... És nem várni a kaviárra. Inkább örülni kéne, hogy erre futja. Másoknak tök üres a hűtőjük.
ma 13:57
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

8

Értem, de mi van, ha elvagyok kaja nélkül is? Sőt, jobban erzem magamat üres gyomorral, mintha parizsivel, és tescos vajjal lenne megtömve. Ha jobban esik az "éhség" mint a szar kajával teli gyomor, mondj egyetlen indokot! Csaknegyet!!!!! Hogy miert egyem meg parizsit, és tescos vajat?

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sajt = vaj
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!