Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az itteni femcelek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni femcelek miért nem ismerik el, hogy jobb helyzetben vannak, mint az incelek?

Figyelt kérdés

Mindkét csoportnak az a baja, hogy alja kategóriás emberként nem kap top társat. A különbség csak annyi, hogy a femcelek, ha erőt vesznek magukon, összejöhetnek egy alsó-középkategóriás pasikával. Az inceleket viszont még a százkilós icukák is elhajtják.


Egy példával élve: a femcel áll a hűtő előtt, és nyavalyog, hogy kaviár helyett csak párizsi és tescós sajt van a polcokon. Az incel meg áll a tök üres hűtő előtt, és még egy darab száraz kenyeret sem kaphat.



ma 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#8

Erre újra azt tudom mondani, hogy inkább koplalok mint hogy olyan kaját egyek amitől undorodok.

ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11

👍👍Így-igy

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"ha erőt vesznek magukon, összejöhetnek egy alsó-középkategóriás pasikával"


Tehát csináljak valamit, amit nem akarok, hogy "kapjak" egy embert, akit nem akarok, hogy csináljak vele dolgokat, amiket nem akarok.


Ebben nekem mi jó?

ma 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert lenne jo ha olyan pasival jovok ossze aki nem mozgat meg. Nem szeretem nem vagyok ra. Nincs kemia. Nincs szex. Nincs semmi.


Miert lenne jo nekem h moshatom a gatyajat fozhetek ra. Takarithatok utana?


Mivel a szex nem eletfeltetel. Igy elvagyok nelkule. Sot jobban is elek es eleg sajat magam utan hazimunkaznom.


Ergo ha azt nezem pasi nelkul jobb az eletem.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező. A 4es olyan jól elmagyarázta. Ertelmezd és ne tegyél fel több ilyen kérdést
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!