Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyitott kapcsolatban élek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban élek egy ideje, így voltak szexkapcsolataim. Mindíg letisztázom, hogy csak a szexről lehet szó. Sokadik ilyen kapcsolat ér véget, mert a hölgy egy kis idő után többet akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bunkó nem akarok lenni mert az nem én vagyok. Meg ha már szexelsz valakivel, azzal azért normális is vagy, meg kedves. Az utolsó néhány nő házasként lépett be a kapcsolatba, de a végén már válás volt a téma. Mit kell tennem, hogy maradjon meg egy normális barátság extrákkal kapcsolat?

#Barátság extrákkal.
ma 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan nőt kell találni aki nem pasit keres meg törődést hanem csak szexet nyujt. Pl nem akar kilépni soha a kapcsolatábol. Vagy nem vagy esete kapcsolatra stb vagy csak bosszuszexel mással stb
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Vagy pl messze van
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz tenni. A nők általában jóval érzelmesebbek, mint a férfiak. Szerintem ők eleve úgy mennek bele a szexkapcsolatba, hogy "talán idővel majd többet fog akarni tőlem".


Ha mindenképpen olyan nőre vágsz, akinek nincs érzelmi kötődése hozzád, akkor keress sötét triádos nőt. Azok közt fogsz találni olyat is, aki tárgyként tekint rád, és egyáltalán nem fogja érdekelni, hogy szex után mi van veled.

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!