Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ha ti csak szexkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ha ti csak szexkapcsolatot akartok egy nőtől azt meg mondjátok neki rögtön az elején?

Figyelt kérdés

szept. 8. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Igen, viszont elmondom, hogy ha úgy alakulna nálam lazábból lehet komolyabb idővel.

Volt már olyan csaj aki komolyabbat keresett, eléggé hasonló volt az elképzelésünk szexben, meg másban is. Viszont mivel én lazábbat akartam, nem egyből komolyat, ezért offos lett a dolog.

Én inkább őszinte vagyok és emiatt már jó pár lehetőségtől elestem, de jobb ez így.

szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem az őszinteséget, így hát igen elmondom neki.
szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sajnos van aki nem, és nem is kevesen...
szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem, hiszen az könnyen ellehetetlenítheti a további ismerkedést és a szexet.
szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, és azt is hogy nyitott vagyok komolyabbra ha úgy alakul. Nem szabad hazudni semmi értelme.
szept. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy illene, így korrekt. Ne pazaroljuk az időt, tisztázni kell, később sok konfliktustól kíméljük meg egymást.
szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!