Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Volt olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Volt olyan, hogy egy férfi visszautasította a közeledésetek? Ha igen, hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

Ritkán esik szó arról, hogy a nők miként élik meg a visszautasítást.

Kíváncsi lennék a témára női szemszögből.


ma 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Általában azok az elutasítók akiket szinte eltart a párjuk naponta van kaja a nőnél élnek ki vannak szolgálva bejáratott életuk van esetleg családi vállalkozás is meg stb.


Habár némelyik még így is félrek.fél, de nagyon meghúzzák magukat.

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Házibuli után a pasinál aludtam, az ágyban ruhában csókolóztunk, ő rajtam feküdt, éreztem a nadrágján keresztül az álló farkát ahogy folyamatosan dörgölte hozzám.. Akartam, hogy dugjunk egy jót de ő elutasította, nem akart velem lefeküdni így egyből, nem esett jól mert teljesen felizgultam, amikor pedig rá pár hétre megkeresett, hogy komolyabban érdekelném őt, akkor meg már én nem voltam benne. N
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem már utasítottak vissza. Általában nem vettem zokon, nem úgy kezdtem neki a közeledésnek, hogy előtte hónapokig ábrándoztam aztán már beleszerelmesedve tettem meg a kezdeti lépéseket :D Csak simán szórakozóhelyen vagy így random valahol volt, hogy megszólítottam valakit, aki éppen bejött. Én meg neki nem, vagy foglalt volt, vagy csak a barátaival volt és nem akart elszakadni tőlük vagy akármi, igazából lényegtelen, nem viszonozta az érdeklődést, nem gond, nem kötelező mindenkinek tetszenem. Voltak épp elegen, akik lazán kötélnek álltak :)


Valószínűleg azért is tudtam ezt ennyire könnyedén kezelni, mert nem ez volt a "norma". Általában tetszem (tetszettem? Már nem releváns, férjnél vagyok) a férfiaknak, szóval ha éppen egy-kettő valamiért más típusú nőket preferált vagy akár csak az volt a gondja, hogy én nem vagyok az a toronyban ülő, hős megmentő hercegre váró alkat, akkor olyan nagyon azért nem kellett a kardomba dőlnöm, mindig jött más, akinek pont én kellettem.

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szex visszautasítása: túléltem és kész. Barátok maradtunk.

Akinek szerelmet vallottam, és nem viszonozta, ott el is múlt a vágyakozásom azon nyomban.

Akinek nem vallottam meg, azon nagyon sokára léptem túl.

ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem járok túl gyakran bulizni igazából távol áll tőlem de elmentem 1-2 alkalommal....ilyenkor nyílván iszok aztán emlékszem hogy próbálkozom a pasiknál és volt aki elutasított. Akkor nem igazán érdekelt mentem tovább de józanul vissza gondolva irtó gáz volt 😅
ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utasítottak vissza...elfogadtam és léptem tovább.
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!