Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig szoktatok próbálkozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig szoktatok próbálkozni, ha nem reagál az üzeneteitekre?

Figyelt kérdés

Kb. egy hete bekövettem egy lányt instagramon, vissza is követett. (nincs sok követője, nem is rakott ki sok képet magáról)


Eddig egy üzenetet küldtem, elolvasta, de nem válaszolt.


Ti mennyire vagytok kitartóak ilyenkor?


Pár évvel ezelőtt volt olyan, hogy csak az ötödik üzenetemre jött válasz, pár hét múlva már találkoztunk is, de nem lett kapcsolat



ma 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Leszar. Minek nyomulnál?
ma 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha állandóan ez a reakció, hogy elolvasta, és lesz**ja, akkor 2-3 üzenet után azt mondom, hogy biztos nem ő az, akit keresek. (Nyilván nem úgy értem, hogy 10 percen belül küldök 3 üzenetet, és ha nem válaszol azonnal, akkor tiltom. Lehet, hogy épp elfoglalt, nem tud most válaszolni, stb. De ha egy héten belül sem jön válasz, akkor általában azt mondom, hogy ennyi volt.)
ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy tojik a fejedre,semmi esélyed
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!