Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Számít nektek az, hogy mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít nektek az, hogy mennyi idő múlva válaszol a párotok az üzeneteitekre?

Figyelt kérdés
Ezt most úgy értem, hogy épp nem elfoglalt, nem dolgozik, hanem csak otthon van egyedül. Mond az nektek valamit, ha pl látta az üzeneted, de nem reagál rá sokáig? Vagy ha órákig meg sem nézi, aztán hiába látta, még hosszú ideig így sem válaszol? Bánt ez titeket, vagy nem törődtök ezzel?
2018. dec. 6. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem kombinálok.
2018. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy otthon van még simán lehet más elfoglaltsága. Én nem igazán törődök ilyenekkel. Ha amúgy a kapcsolat rendben van, érzem, hogy szeret és foglalkozik velem akkor nem igazán érdekel, hogy milyen gyakran ír vissza. Persze mindig csak órák múlva válaszol az nem sok jót jelent. Meg igazából neked kell ismerni a párod. Van aki rettenetesen utál írogatni meg üzengetni, ebben az esetben semmi személyes, egyszerűen csak nem szeret így kommunikálni.
2018. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha valami fontosabb/érdekesebb dologról lenne szó, és ezt jeleztem is neki, akkor bánt, ha meg csak átküldtem valami idióta mémet, akkor tökmindegy. :D
2018. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, általában órákkal később szokott, de én is járok így, mert nem szoktam gyakran nézegetni a telefonom (legtöbbször órákig rá se nézek) és számomra a kommunikációnak ez a formája alapból nem ad semmit az emberi kapcsolataimhoz. Chatelni egyáltalán nem szeretek és nem is szoktam, nem küldök semmi sürgőset/fontosat üzenetben (ha sürgős/fontos, akkor telefonálok), úgyhogy nekem nem fontos, hogy milyen gyorsan reagál. Ha meg is nézi és nem reagál azonnal, az sem zavar, én is sokszor járok így, hogy ha nem válaszolok azonnal, mert valami épp elvonja a figyelmem, akkor kimegy a fejemből és órákkal később jut csak eszembe, ha egyáltalán.
2018. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem szokott zavarni, bár mi már együtt élünk, de pl velem is megesik az, hogy ha én otthon vagyok nap közben valami miatt párom meg dolgozik akkor én el vagyok az otthoni teendőkkel, főzök, takarítok mert olyankor van időm rá, meg játszani is szoktam a számítógépen, olyankor a párom tudja, hogy csak úgy ér el, ha felhív, mert amúgy nem nézem percenként az üzeneteimet. Olyan is van, hogy épp el vagyok foglalva mikor ír, megnézem mit ír, de mondjuk sok idő lenne válaszolni neki mert nem két szavas a válasz olyankor csak akkor írok neki vissza ha már rendesen tudok válaszolni. Nekünk rendben van a kapcsolatunk, úgyhogy nem problémázunk ilyesmiken.
2018. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én dolgozom, ő otthon van, mert szabadnapjai vannak. Régen azonnal megnézte, és válaszolt is, most egy ideje nem. Új telefonja van, kütyümániás, így biztos, hogy ott van a keze ügyében mindig.
2018. dec. 6. 13:31
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Engem ben zavar, ha nem válaszol. Ő viszont teljesen kétségbeesik, ha megnézem az üzenetét, de nem válaszolok, mert valamit csinálok éppen.
2018. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ milyen kapcsolatról beszélünk és milyen fontos dologról van szó. Én pl ügyet intézni voltam a telefonom le volt némítva a férjem otthon a gyerekkel. Belázasodott és teljesen kiakadt, hogy nem tudott utolérni. Én is kiakadok ha vmi fontos mondandom van elolvassa és xarik rá.
2018. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem, elég ritkásan telefonozik, nem jellemző amúgy sem, hogy gyorsan válaszol. Ha fontos kérdésem van, fel szoktam hívni.
2018. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Évekig így volt, nagyon zavart. Hiába kértem, hogy tiszteljen meg egy válasszal. Mióta tudja, hogy van aki gyorsan vissza ír az uzeneteimre, ő is válaszol sittysutty, sőt, már magától is ír🙃
2018. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!