Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány év múlva múlt el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány év múlva múlt el a szerelem a pároddal, házasságban, és miért?

Figyelt kérdés
ma 07:57
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Fél év. Nem jutottunk el a házasságig még ennyi idő alatt, meg azóta se 😃


Bennem ilyen a szerelem. Nem tart tovább... senkivel se. tán gyenge a szervezetem, és hamar leáll a szerelem-drogok gyártásával, nem kábszizza szét az agyam, rendkívül megterhelő ez az állapot az emésztés számára is... nem mentem bele ennyire. Nem a szerelemtől teszem függővé, hogy kivel vagyok együtt. Amúgy is max 3 évig tart a szerelmes állapot, még a legkitartóbbaknál is.

ma 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Nalam nem mult el.

A fellangolas elmulik, de a szerelem nem, persze ehhez kell egy harmonikus kapcsolat, amit mindket fel mukodtet es nem csak varjak a csodat, meg a munkat a masiktol.

ma 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
A szerelem a fellángolás, a többi csak szeretet. 2 év max.
ma 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Ok. Nalad esetleg. Nekem a szerelem nem egyenlo a fellangolassal :D
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem hiszem, hogy csak szeretbol akarok minden nap a parom mellett lenni folyamatosan es meg szexelni is vele. Vagy te erre vagysz mondjuk a tesoiddal vagy a szuleiddel,
ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Em múlt el 23 év alatt.
ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
A szexuális kapcsolat nem összekeverendő a szerelemmel. A szerelem egy euforikus érzés, ami az agyban jön létre (biológiai és neurokémiai mechanizmus). Ez elmúlik. Még csak nem is ugyanaz, mint a romantikus kötődés. Egyébként sok nyelvben nincs is külön szó a szerelemre - lásd 'love'.
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Szerelem csak az elején van. A többi érdek.
ma 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, az embernek 23 evig csak szexualis kapcsolata van szerelem nelkul🤣

Ok. Nalad elmulik, nalam nem.

ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!