Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Látásból ismerem, most rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látásból ismerem, most rám írt, vajon visszaírhatok?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel közel lakunk egymáshoz, látásból ismerjük egymást. Rám írt, a hobbim kapcsán. mindketten családosok vagyunk. Vajon pusztán emberi érdeklődés és visszaírhatok vagy inkább ne? Én biztosan nem akarok tőle semmit de bunkó sem szeretnék lenni.
ma 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, te Szaúd-Arábiában élsz vagy Magyarországon?


Miért ne írhatnál vissza egy férfinak, akit látásból ismersz, és kiderült, hogy közös hobbitok van, ami miatt a férfi írt neked?

Ha netán átcsap a dolog udvarlásba, akkor jelezd neki, hogy erre nem vagy vevő.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Rám írt, a hobbim kapcsán"

Ha csak hobbizni akartok együtt, miért ne? De ha már kérdezned kell, akkor más is motoszkál a fejedben.

Ja, és honnan tudta a címedet, ha csak látásból ismered?

Valami nem tiszta itt számomra.

ma 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nekem is furcsa hogy honnan tudta meg nevemet. Arra gondolok talán látott valakivel beszélgetni akit ő is ismer és onnan. Facebookon írt rám.


Az én fejemben nem motoszkál mas csak szeretném ha az ő részéről sem lenne egyéb és velem nem fordult még elő hogy valaki meg akarjon ismerni csak úgy.

ma 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit írt. Ha csupán a hobbi a téma akkor ok. Írj neki és esetleg kérdezz rá miért írt, írd meg, hogy mivel családos vagy nem szeretnél senkivel semmit kezdeni viszont ha a hobbi a téma akkor arról szívesen beszélgetsz vele. Mármint ha akarsz vele a hobbiról beszélni. Ha azt sem akkor azt írd meg.
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tiltanám, mert ez csak egy fedősztori, hogy a hobbi...
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, minden férfi, aki hozzád szól, az meg akar kapni.

Mert annyira jó nő vagy!

Ezt akartad hallani?

ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!