Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha közszereplő lányok visszaír...

Ha közszereplő lányok visszaírnak nekem,akkor bárki visszaírhatna?

Figyelt kérdés
Leveleztem már olyan lányokkal,akik a tévéből ismertek,azt hittem nem fognak visszaírni,mert sokan írnak nekik,de tévedtem.És nem nyilvánosan,hanem privátban beszélgettem velük.Ha ők vissza tudtak írni,akkor bármelyik lány visszaírhat szerintem.

2021. jan. 29. 00:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egy közszereplő,tévéből ismert lány több levelet kap emberektől,mint egy nem ismert lány és mégis vissza tudtak írni.Pedig dolgoznak,kapcsolatban vannak,mint a legtöbb lány.
2021. jan. 29. 00:52
 2/13 anonim válasza:
75%
OK
2021. jan. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De persze ha valaki nem ír vissza nem feltétlenül jelenti azt,hogy bunkó.Lehet csak unja már a közösségi oldalakat.Múltkor láttam társkereső oldalon,volt olyan nő aki fél éve már be sem lépett.
2021. jan. 29. 01:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne.
2021. jan. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha.
2021. jan. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt megtudod, ha írsz az egyszerű, nem közszereplő lányoknak is.
2021. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki egyforma,közülük se mindegyik írna vissza szerintem,úgy ahogy azok közül se,akik nem ismertek.Mások pedig visszaírnak,ha ismert,ha nem.Az elgondolásod alapján,azt vettem le,hogy eléggé beskatulyázod őket.Nyugi,valamikor úgyis visszafog írni az a személy is,aki majd egyszer az életeded párjának fogsz nevezni,és akkor már nem fog érdekelni,hogy ki ír vissza és ki nem.
2021. jan. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Visszaírhatna más is, hiszen a képességei megvannak hozzá, igen.


Csak nem fog, mert ugyan mi a fsznak.

2021. jan. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor tettem egy próbát, elrejtettem az fb profilomon, hogy kapcsolatban vagyok. Képeimet, ismerőseimet nem látni nyilvánosan. 1 hét alatt 25 random fickó rám írt, hogy szeretne ismerkedni, persze ezek mind engedélykérésbe mentek. Egy kettőnek vissza írtam, hogy miért írt rám, volt aki kedvesen válaszolt, hogy hisz a nagy számok törvényében, de volt aki nagyon bunkón reagált, mikor közöltem, hogy nem keresek párt.

Szóval inkább visszatettem, hogy kapcsolatban, ez nyilvánosan is látható. De amúgy vannak olyan elvetemültek, akik annak ellenére is írnak, hogy a borítóképen a párommal vagyok és kint van, hogy kapcsolatban. De már nem reagálok ezekre az üzentekre, elég volt az az 1 hét.


Szóval írhatsz lányoknak, de a többség nem társkeresőnek használja a Facebookot, instát, nagy csodát ne várj.

2021. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki visszaírt, miért írna vissza más is? A kettő között semmi összefüggés nincsen, hiszen még arról se tudnak, hogy más lány visszaírt-e neked valaha.
2021. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!