Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha közszereplő lányok válaszol...

Ha közszereplő lányok válaszolni tudnak az üzeneteimre, akkor a nem közszereplő lányok miért nem?

Figyelt kérdés
Hiszen a közszereplő lányok sem ismernek ugyanúgy mint a nem közszereplő lányok.Ők mégis kedvesen,intelligensen válaszoknak.Szeretek a tévében látható lányokkal beszélgetni.
2019. máj. 16. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Akkor beszélgess velük, nem értem, mi a probléma?

A közszereplők valószínűleg azért válaszolnak kedvesen, hátha valami hasznot húznak belőle. Én vállalkozó vagyok, és alapból kedvesen válaszolok, ha valaki rámír, mert hátha ügyfél. De ha csak ismerkedni akar, lerázom a retekbe :D

2019. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
1-es miért rázod le?Talán férjnél vagy?
2019. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit értesz közszereplőn, de ők azért kedvesek, mert muszáj nekik. Ha bunkón válaszolnának, benne van, hogy épp egy idiótával van dolguk, és másnap lehozza a bulvársajtó kiszínezve a sztorit.
2019. máj. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A közszereplőknek fenn kell tartania a hírnevét. Nyilván ha bunkó és elutasító azt a hírneve szenvedi meg.

A nem közszereplő lányoknak nincsenek ilyen lekötéseik. Ha nincs kedvük válaszolni senki nem fogja a fejükre olvasni.

2019. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A prostik is kedvesen szoktak válaszolni ha írok nekik:)
2019. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a népszerűségük a tétje a dolognak, és ők nem tudhatják rólad hogy te ki vagy, mert lehetsz akár egy bulvár sajtó dolgozója aki álnéven vagy beépítettként dolgozol nekik és ha esetleg úgy reagál amiből lehetne egy kisebb botrányt csinálni a média szempontjából már egyből fel lesz kapva a negatív oldala és az már komoly károkat okozhat a népszerűségét illetően.

Ismerek én is egy közszereplőt és neki a menedzsere megmondta hogy ha népszer ű akar lenni és azt fokozni akkor a kedvesség minden egyes emberrel szemben alap, és persze magánéletében is oda kell figyelnie ezekre. A negatív embereket ki kell zárnia az életéből ügyesen hogy ne legyen ebből sértődés, meg persze az sem mindegy milyen párt választ magának kinézet, és belső szempontjából ha mutatkozni kell nyilvános helyen nagyon nem mindegy kivel mutatkozik.

2019. máj. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És az ilyen embereknek többnyire nincs is normális magánéletük.
2019. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon népszerű közszereplők esetén sokszor nem is az illető, hanem egy marketinges-asszisztens válaszol, már ahol van pénz egy ilyet megfizetni.
2019. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es: igen, azért.
2019. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!