Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is kiakaszt, vagy csak...

Mást is kiakaszt, vagy csak engem? Miért vállalják?

Figyelt kérdés
Úgy visznek ki "legbátrabb párosokat" kereskedelmi csatornán versenyezni, hogy az egyik klausztrofóbiás, a másiknak víziszonya van, a harmadik fél a magasságtól. Pontosan tudják, mire vállalkoznak. Nem igazán értem. Annyi közszereplő van, de ezt a ne tudom hány párt azért rendesen összeválogatták. Tiszta vicc.

#TV2 #celeb #közszereplő #bátorság próba
2018. okt. 27. 13:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Javítás: *nem
2018. okt. 27. 13:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem nem akaszt ki. Dehogy tudták mire vállalkoznak... ez többször is elhangzott, hogy nagy vonalakban ismertették meg velük a formációt. A feladatokkal egészen biztos, hogy nem voltak tisztában. Én is 100%, hogy elhallgatnám, ha show-t akarok. :) Még szép! Ha lazán lemászna mindenki a falon, nem lenne egy Singh Viki, aki visít, az nem lenne show, ha simán mindenki alámerült volna a ketrecben, nem lenne egy Tóth Andi, akinek felfordulnak a szemei és elájul, nem lenne show. Szerintem jól fel van építve a csapat.

Lesz vmilyen másik műsor is, ami erőléti feladatokból áll majd, ott civilek lesznek, az lesz inkább a te műsorod.

2018. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!