Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha sok nőt toszok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha sok nőt toszok meg?

Figyelt kérdés
Mostanában bűntudatom van, annyi nőt tömködtem meg, pedig még csak 25éves vagyok. Ezzel talán nem is lenne gond, de egyszer akarnék feleséget magamnak és elgondolkoztam azon, hogy én milyen vagyok és, hogy a nő akit választanék, lehet hogy ő is valami szexrobot, aki fűvel fával kefélt már élete során. Valahogy elszomorít ezen tény. Szerintetek, jól van-e ez így? vagy abban kéne hagynom? nem beszélve, hogy egyszer majdnem hülyére vert a nőpajtás férje, pedig hiába óbégattam neki, hogy ribanc a felesége.
2010. aug. 19. 22:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ja és én jót röhögnék az ilyen férj lezúz téged sztorikon. Szerintem nem leszel ettől értéktelenebb, egyszerűen fiatal vagy, ezt csináltad és kész.
2010. aug. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

nem tudom, neked mennyi jutott. azt viszont tudom, hogy nekem mennyi. eddig nem bántam meg egyiket sem, lett légyen az egyéjszakás, vagy komoly kapcsolat. nem érzem azt, hogy lenne miért keseregnem. ezek szerint semmi komoly, mély érzelem nem volt eddig az életedben. ez elég kellemetlen (vagy mondjam, hogy szar ügy?). a nők csak eszközök voltak a számora, az élvezeted áldozatai. te pedig saját magad áldozata lettél. c'est la vie...

gondolom, nem olyan régen jöttél rá, hogy a boldogság valójában miben rejlik.

most keress valakit, aki nem bánja, ha 50-60 nő tosztál meg eddig.

2010. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

kérdező: hogy csinálod? mi a taktikád?

amúgy én abbahagynám ezt az életmódot, megtartanám azt a parancsolatot hogy Ne paráználkodj, és ha lesz olyan lány, akire érdemes lesz kivárnod az első együttlétet a nászéjszakáig, akkor utána már nem lesz ezzel gond.

2010. aug. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
nekem nem baj...:D
2010. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ismerősöm aki sokat kurväzik, még az egyik csajt is felcsinálta 2x úgy hogy a csajnak van barátja. Szóval ez már megszokott dolog!
2010. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

"gondolom, nem olyan régen jöttél rá, hogy a boldogság valójában miben rejlik.

most keress valakit, aki nem bánja, ha 50-60 nő tosztál meg eddig."


a toszni szót azért használtam, hogy ne cenzúrázza az oldal, írnám én szebben is.


hát ha csak 50-60-ról lenne szó.

2010. aug. 22. 14:56
 17/20 anonim ***** válasza:
nem baj, de kit érdekel ?
2010. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Legalább kiéled magad.

Feleség meg... Sokszor azok fogják ki feleségnek a nagy ribancokat, akiknek alig jutott csaj addig. Többször hallottam már ilyet.

Jól teszed, amit csinálsz. Éld ki magad. Akiknek viszont férje vagy komoly kapcsolata van, azokra azért lehetnél tekintettel.

2010. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem baj, csak tudd, hogy miért csinálod.


Ha azért, mert élvezed a dolgot és szereted kielégíteni a nőket=OK

Ha szeretethiányod van és ezzel akarod az egódat táplálni=nem OK

2010. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

2010-08-19 23:18, csak pislogtam nagyokat, mikor megláttam a szifiliszes monológodat... te nagyon hülye vagy, már bocs. South Parkból informálódsz?xD

Amúgy én is láttam azt a részt, hatalmas volt, de ne higyjünk már el minden baromságot...:D

Kérdező; nem baj, hogy ezt csinálod, de azért egy házas asszonyra nem kéne rámásznod... az azért tényleg meredek. Egyébként inkább most éld ki magad, mint 40 évesen, nincs ezzel semmi baj. Szerintem a csajokat sem az érdekli, hogy mit csináltál anno, hanem hogy perpillanat csak az övéjük legyél.

Valamennyi/L

2011. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!