Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha sok nőt toszok meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha sok nőt toszok meg?

Figyelt kérdés
Mostanában bűntudatom van, annyi nőt tömködtem meg, pedig még csak 25éves vagyok. Ezzel talán nem is lenne gond, de egyszer akarnék feleséget magamnak és elgondolkoztam azon, hogy én milyen vagyok és, hogy a nő akit választanék, lehet hogy ő is valami szexrobot, aki fűvel fával kefélt már élete során. Valahogy elszomorít ezen tény. Szerintetek, jól van-e ez így? vagy abban kéne hagynom? nem beszélve, hogy egyszer majdnem hülyére vert a nőpajtás férje, pedig hiába óbégattam neki, hogy ribanc a felesége.
2010. aug. 19. 22:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Igazából vérmérsékletfüggő, nem baj, ha nagy a szexuális étvágyat, a zsák a foltját mindig megtalálja. De ha ennyi nőd volt, remélem a gumit rendszeresen használtad, hogy ne szedj össze valami jó kis fertőző nemi betegséget.

( Amit mindenki elfelejt, hogy orális szex útján is terjednek a nemi betegségek, azaz nyalifali közben is! )

2010. aug. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha neked nem baj, akkor nem baj, de ne lepődj meg, ha olyan nő jut majd neked, akin átment a fél ország...
2010. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
az a férj engem is meg akart verni! :D
2010. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

legelsö:

elmagyaráznád nekem, hogy pl melyik? mert kvára nem terjednek megnyugtatlak:)

2010. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

KAMUMAKUKUMAAKUMAMUK

AMUKAMUKMUKAKAMUMUKA

MUKAKAMUAKUMUMAKUKAM

UKAMUMAKKAMUAMUKKAMU

2010. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 BeerHunter ***** válasza:
Száj- és körömfájás pl:)
2010. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért mert neked(jackd) nem jut annyira nő(vagy még nem is volt), nem kell kamuzni.
2010. aug. 19. 23:02
 8/20 anonim ***** válasza:
22%

legelsö:

elmagyaráznád nekem, hogy pl melyik? mert kvára nem terjednek megnyugtatlak:)


Halálos betegség orális szexnél (szóval elég ha leszop a lány) például a SZIFILISZ, amitől még a gumi sem véd meg.


Meg mintha nemrég kimutatták volna hogy az AIDS csókolózás útján is terjedhet, de ezt nem tudom hol hallottam.


A szifiliszt a South Parkból tudom (meghalt miatta Kenny mert lecidázta a suli ribanca, pedig volt rajta gumi :D ) De utánanéztem és tényleg létezik.


15/f


Ui: Kérdező: Te vagy a példaképem!

2010. aug. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Az orális szex során is terjednek, sőt anális szex során is :) Erről meg én nyugtatok meg mindenkit, még a HIV is.


Egyébként nyugi, a nőket nem zavarja mennyire voltál nőcsábász, engem sem érdekelne különösképpen, csak az, hogy amikor velem összekerülsz akkor már az enyém legyél kizárólag :)

2010. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A HIV-ről pedig: Csókkal nem terjed!!!
2010. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!