Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így “örömteli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így “örömteli magányában”?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs kapcsolatom, es nem is tervezem, jól vagyok a bőrömben, életemben először kiegyensúlyozottan, megis így az probléma, hogy kicsit túltoltam a csokizást.

Mivel már nem kell kapcsolat, nem vagyok már motivált, hogy tetszedjek valakinek es erőm sincs így leállni a sütikkel.

Mi a megoldás?

Olyan jó fetrengeni, jókat nassolni!

De nem szeretnék tovább hízni!


ma 12:08
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Nem kérek privit!
ma 12:08
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

szóval kiegyensúlyozott és boldog vagy aki jól érzi magát a bőrében, de közben nem tudsz leállni a kényszerevéssel.

csak én érzek itt egy kis ellentmondást?

ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

A kenyszerevésem mindig megvolt.

Úgy tudtam kordában tartani, hogy pasiztam.

De már beleuntam.

ma 12:15
 4/29 anonim ***** válasza:
Tartsd mértéket amennyire tudsz, a kalóriákra figyelj! Egy kis mars/snickers szelet 200+ kalória szval tegyük fel ha te egy 60 kg-os nő vagy a napi szintentartó kalóriád, hogy ne gyarapodjon a súlyod hozzávetőlegesen 1700-2000 kcal között lehet. Ebbe belefér minden, ha azért nem csak szénhidrát és zsír alapú az étkezésed (tehát eszel rendesen is fehérjedús pl. húsételeket is).
ma 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az örömteli magány sosem tartott sokáig.

Fontos a szexualitás az életemben, 13 éve élek szexuális életet és azóta max 2 hónap volt ami kimaradt a szexből legyen az alkalmi vagy párkapcsolati szex.

De ha te így jól érzed magad, akkor nemis kell mással foglalkozz. N

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Keress valami más tevékenységet amivel levezetheted az energiáidat. Bármilyen sport vagy hobbi megfelelő erre. Nassolással pedig ne állj le, hanem csak tanulj mértéket. Tervezd meg, hogy egy héten hányszor és mennyi süti, csoki stb. fér bele és próbáld tartani magad a tervhez.
ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Hozzáteszem, hogy amikor keményen versenydiétáztam és alacsony volt a testzsírom, a libidóm a 0 azaz a nulla felé konvergált. Semmilyen módon nem kívántam a szexuális együttlétet, a hormonháztartásomnak gondolom ez egy jó nagy pofon lehetett. ( naturálban, nem szteroidozva) Nőknél ez nem tudom, hogy működik, de nálam ez fixen bevált, impotencia gondjaim is voltak, elmaradt a reggeli merevedés stb. Nem kívántam nőkkel ismerkedni, nem volt rá igényem. Nekem csak ez vált be az ismerkedésbeli problémáimra.
ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Egy toxikus kapcsolat után nekem is örömteli volt a magány egy ideig, de az ember alapvetően társas lény. Már nagyon vágynék rá hogy szerethessek és viszont szeressenek, de lehetetlen küldetés manapság ismerkedni.

Borzasztóan édesszájú vagyok, de próbálok minél többet mozogni hogy ne hízzak. Meg ha magamnak is tetszek akkor kiegyensúlyozottabb is vagyok. 40/f

ma 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Már a kérdés első során tudtam hogy beleunt a pasizásba,20 évesen már átment rajtuk a fél irszág,aztán :nekik nem kell férfi,igy könnyű
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%
8,ha nő lennél már hátad közepére kívánnád te is
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!