Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így “örömteli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így “örömteli magányában”?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs kapcsolatom, es nem is tervezem, jól vagyok a bőrömben, életemben először kiegyensúlyozottan, megis így az probléma, hogy kicsit túltoltam a csokizást.

Mivel már nem kell kapcsolat, nem vagyok már motivált, hogy tetszedjek valakinek es erőm sincs így leállni a sütikkel.

Mi a megoldás?

Olyan jó fetrengeni, jókat nassolni!

De nem szeretnék tovább hízni!


ma 12:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
5 nekemis fontos lenne a sex,de nem vagyok jóképű férfi
ma 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Beírt az incel is, a megkeseredett! Ez hogy nem kérek privátot, neki vörös rongy!

Nem ment át rajtam a fél város képzeld el, 3 pasim volt 48 éves koromig, egyik ezek közül a volt férjem, akivel 15 évet éltem együtt!

ma 12:30
 13/30 anonim ***** válasza:
32%

"Fontos a szexualitás az életemben, 13 éve élek szexuális életet és azóta max 2 hónap volt ami kimaradt a szexből legyen az alkalmi vagy párkapcsolati szex."

Az igen... Aztán más kérdés alatt ilyenek is osztják az észt az évek óta/egész életükben "nélkülözőknek", hogy hogyan kellene egyedül, szex nélkül is kiegyensúlyozottnak, derűsnek, "egészségesnek" lenni. Fel is vannak pontozva érte persze. Szép.

(33N femcel)

ma 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
26%
13,ezektől nevãrj semmit,ezek aljas hazug emberek
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
60%

13,14

Tessék, egymásra találtatok! Egy magányos nő és egy magányos férfi, hasonlóan toxikus személyiséggel! Legyetek boldogok! Vagy ha az nem, legalább feküdjetek le egymással!

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
51%
15 kibújt a szög a zsákból
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
42%

16

Nem, csak ha már két ember ennyire hasonló, magányos és ellentétes nemű, akkor könnyíthetnétek egymás szenvedésein. Teljesen logikus. Szex közben megbeszélhetnétek, hogy mennyire utáljátok a másik nemet és egymást is.

ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
0%
17 nem utálom a nőket,de aljadék
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ja, mert az már egyből toxikus is, aki nem viseli jól a nélkülözést. Bezzeg aki így gúnyolódik a szerencsétlenen, az egy páratlanul csodálatos személyiség... Nem is kívánható más egy ilyennek, mint hogy hasonló cipőbe kényszerüljön egyszer. Ő tényleg megérdemli. Az előnyös külső, aminek köszönhetően nem kell így töltenie a fiatal, aktív éveit, egy betegségből vagy egy balesetből kifolyólag bármikor a múlté lehet...
ma 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

#19

A rosszindulatú vádaskodásod a toxikus. A megkeseredettséged pedig hiába lenne érthető, ha ennyi idősen még mindig saját sebeid nyalogatva vádaskodsz, az téged minősít. Meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg vannak emberek akik hasonló cipőben járnak, de nem nyalogatják a sebeiket, nem sajnáltatják magukat, hanem teljes értékű életet élnek így is. Benne van a fejedben a rögeszme, hogy téged senki nem érthet meg, aki kiegyensúlyozott és derűs az biztos nincs és nem is volt hasonló helyzetben soha.

Már ne is haragudj, de az ilyen embereken csak nevetni tudok és gúnyt űzni belőlük. Mindenki maga felelős az életéért, ha valaki megoldások keresése helyett csak nyavalyog, az megérdemli a sorsát. Ha egyedül nem megy, kérd szakember segítségét. Ez a legtöbb amit javasolhatok neked.

ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!