Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így “örömteli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így “örömteli magányában”?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs kapcsolatom, es nem is tervezem, jól vagyok a bőrömben, életemben először kiegyensúlyozottan, megis így az probléma, hogy kicsit túltoltam a csokizást.

Mivel már nem kell kapcsolat, nem vagyok már motivált, hogy tetszedjek valakinek es erőm sincs így leállni a sütikkel.

Mi a megoldás?

Olyan jó fetrengeni, jókat nassolni!

De nem szeretnék tovább hízni!


ma 12:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
37%
19 aki asexuális azt biztos nem zavarja
ma 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

21: Igen, az meg a másik réteg, itt elég sok nő van, aki vagy aszexuális, vagy alig van libidója (saját bevallása szerint), az persze vígan elvan, még örül is...

A "legkedvesebb", amikor néha bedobnak egy olyat, hogy szedj antidepresszánst (vagy nőként fogamzásgátlót), nullázd le te is a libidód, ha már így szenvedsz tőle. És nem is érzik, hogy ezzel így mi a probléma, de minket, sikerteleneket többet között alacsony érzelmi intelligenciával és nulla empátiával is vádolnak rengeteg más mellett.

ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"de minket, sikerteleneket többet között alacsony érzelmi intelligenciával és nulla empátiával is vádolnak rengeteg más mellett."

Nem mindenkit, de neked tudvalevő, hogy az van.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#22

Érdekes kettősség mikor leírok valamit valakiről, aztán a válaszával bizonyítja az állításomat. Egyrészt örülök, hogy nem nekem kell alátámasztanom, mert bebizonyítja helyettem mennyire igaz amit írtam, másrészt szomorú, hogy ennyire nem veszi észre magát és ennyire nincs semmi önkritikája. Pontosan egymás sebeit nyalogatjátok, megy a panaszkodás, hogy mennyire rossz a helyzet és nem értenek meg mások. Nyilván azért, mert mindenki más vagy sikeres, vagy aszexuális. Ezzel is megtagadva a lehetőségét annak, hogy esetleg nem minden ember lesz roncs attól ha sikertelen a párkeresésben. :D Na mindegy, hitegessétek csak magatokat, hogy nem tehettek semmit sanyarú sorsotok ellen... Mindig ez a könnyebb út.

ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
38%
23: Persze, nekem mindenképp. Nyilván az ilyen 15-ös féle aranybogárkáké, illetve úgy en bloc a kapcsolatban élőké bezzeg az egekben... Igen, a pszichés állapotuk is kifogástalan, igaz, durván szoronganak, pánikbetegek (pont tegnap futottam bele egy hsz-ba, a nő 4 éve pánikbeteg, de 3 éves kapcsolata van, még maga is leírta, hogy tehát már ismerkedéskor is az volt - agyrém...), önsértők, bordie-k stb., de ők tökéletesen rendben vannak, EZÉRT nincsenek egyedül. :)
ma 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

"Ezzel is megtagadva a lehetőségét annak, hogy esetleg nem minden ember lesz roncs attól ha sikertelen a párkeresésben. :D"

Jaj, hagyjuk már. Elméletileg "nem minden ember lesz roncs", a gyakorlatban meg ilyenek vannak, aki a 13 aktív évéből kemény 2 hónapot bírt, hasra ne essünk... 10+ ÉV/EGY EGÉSZ ÉLET után bizony másnak is sírna a szája, de mivel sosem kerül ilyen helyzetbe kényszerből, ezért lazán tagadja, egyúttal rúg is egyet elegánsan lefelé, a rosszabb helyzetben lévőbe, bemutatva, hogy ő ugye annyira rendben van és olyan jó ember.

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

25

Nem írtam, hogy minden párkapcsolatban lévő embernek egekben van az érzelmi intelligenciája és az empátiája.

Bár azt nem értem, ellenpéldának miért egy pánikbeteg nőt hozol fel. Egy olyan nőnek nem lehet empátiája, vagy nem lehet jó társ? Komolyan azt irigyled, hogy vannak, akik ennyi mentális problémát elnéznek valakinek, és szeretik azzal együtt?

Vagy akár egy önsértő vagy fejlődőképes borderline... Nekik nem lehet empátiájuk, érzékenységük más problémája felé, ne tudhatnának szeretni?

Most csak azt bizonyítottad, hogy stimgatizálsz, lenézel olyan embereket, akiknek mentális problémájuk van.

Pedig látványosan akad bőven neked is, már ne is haragudj.

ma 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#26

Ugyanúgy tagadod a valóságot és egyetlen ember példáját vetíted rá mindenkire, mert továbbra sem bírod elfogadni, hogy rengeteg ember van hozzád hasonló helyzetben, csak ők nem rinyálnak... Élj csak a kis önsorsrontó rémálom világodban, vagy térj észhez, szedd össze magad és legyél boldog. Te döntesz!

ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
28 nem rajtam múlik hogy leprásként kezelnek e a nők vagy nem
ma 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

#29

Az valóban nem csak rajtad múlik, az viszont igen, hogy beleroskadsz-e egyetlen egy problémába a sebeid nyalogatva, vagy megpróbálod a lehető legjobb, legboldogabb életet élni. Nem a szex és a párkapcsolat az egyetlen dolog az életben amiért érdemes élni. Ez téboly. Ráadásul úgy még ront is az ember a helyzetén ha belebetegszik a sikertelenségbe, hisz így még kevesebb esélye lesz, hogy valaha sikeres legyen.

ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!