Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megkér, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megkér, hogy ne keressem többet, és ezután nem is reagál semmilyen üzenetre, akkor mégis minek nézegeti továbbra is az insta/tiktok profilomat?

Figyelt kérdés
Csak beszélgettünk, nem volt több, de azt mondta, hogy többé nem akar velem beszélni.
ma 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Azért, mert úgy tartja kedve.

Ha nem tetszik, tiltsd le.

ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem tetszik. Nem zavar, sőt, örülök neki, hogy gondol rám. Csak nem értem a logikát, beszélni nem akar, de mégis érdekli, hogy mi történik velem?
ma 13:11
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy megnézi semmit se jelent! Lehet kíváncsi, lehet a posztjaidon röhögnek a haverjaival. Ha azt mondta, hogy ne írj neki többet, akkor nem is értem minek írtál után. Ezzel magadat alázod te lány. Ezt a srácot nem érdekled, ha nézi, ha nem a sztorid.
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hagyd beken. Kulsore valoszinuleg kellemes latvanynak tart, de belsore nem vagy az esete. Nem kell tulgondolni.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!