Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtam a csajnak hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a csajnak hogy én csak jogászokkal randizom, erre levágott egy hisztit? 😂

Figyelt kérdés
Jómagam is jogi egyetemen tanulok, szeretnék magam mellé hasonlóan értelmes baratnőt. Teljesen kikeszült, elhordott mindennek. Mondtam neki hogy ez van és hogy felesleges vergődnie. Ettől csak méghisztisebb lett. Pontosan ezért nem kellenek nekem ilyen értetlen nők. Ő amúgy egy sima anglisztikán van, angolt meg kb már mindenki beszél.
2020. okt. 7. 17:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Jól tetted, tesó. Most nem szeretnék a helyében lenni.
2020. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
2020. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Remélem az orvostan hallgatók meg leneznek téged amiért csak szaros kis joghallgato vagy. :D
2020. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
98%
Ez de kamu...
2020. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
81%

" angolt meg kb már mindenki beszél."


Gagyog. Jól kevesen beszélnek.

2020. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez így durvának hangozhat de ha brlegondoltok tényleg meglátszik az értelmi szint. Foxtrot, miért gondolod? Támaszd alá!
2020. okt. 7. 18:20
 7/26 anonim ***** válasza:
97%
Jobb is, hogy nem kellenek neked az anglisztikás lányok. Hidd el, kölcsönös :D
2020. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

A bunkó szókincsedből látszik, hogy nagyon messze vagy attól, hogy értelmes, olvasott nők foglalkozzanak veled. Biztos ezért is beszélsz műveletlenebb nőkkel.

Önmagadat kell megerőszakold először, hogy faragk a stílusodon és a vadkapitalista ficsúr image-en. Ha ezt trehány leszel megtenni, sok pénzed lesz vagy apuci tart el, kockahasad van, akkor sem fogsz kelleni a nőknek, 10 év múlva sem. Gondolkodj el ezen és sajnálom, hogy otthon ezt a viselkedést tanultad és láttad a szüleidtől.

2020. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
A jogi karos csajok az egyik legnagyobb ribik, ez egy közkeletű vélekedés az egyetemisták körében. És igaz. De ezt nem bántásból mondom, semmi baj a ribikkel, hiszen lehet velük dugni.
2020. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy a napokban tettem fel a múzeumos kérdést, amire páran azt válaszolták, hogy nagyon fontos a dgható pcsa. Ez megvan részemről, de minthogy emberek vagyunk, mindenki saját igényekkel, ezért ha csávó nem hozza azt a értelmi nívót ami nekem van min. 50%ban és csak önmagával foglalkozik és olyan vadkapitalista ficsúr, amilyen te vagy, az én házamban biztos nem marad meg.
2020. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!