Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtam a csajnak hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a csajnak hogy én csak jogászokkal randizom, erre levágott egy hisztit? 😂

Figyelt kérdés
Jómagam is jogi egyetemen tanulok, szeretnék magam mellé hasonlóan értelmes baratnőt. Teljesen kikeszült, elhordott mindennek. Mondtam neki hogy ez van és hogy felesleges vergődnie. Ettől csak méghisztisebb lett. Pontosan ezért nem kellenek nekem ilyen értetlen nők. Ő amúgy egy sima anglisztikán van, angolt meg kb már mindenki beszél.
2020. okt. 7. 17:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Olyan tipikus jogasz tanonc vagy. A seggedbol nem tudsz kibujni azt hiszed mindenki hulye, csak te vagy a helikopter, de penzt 30 evesen latsz majd eloszor. :D Nem ertem minek tanulsz egyetemen, eleg szar bizonyitvanyt allitasz ki te sajad magadrol is :D
2020. okt. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Te magad is hülye és bunkó vagy, ezek szerint a jogász nők is ilyenek? Akkor valóban ők illenek hozzád.
2020. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%
Én pont a minap láttam instagramon, hogy egy arrogáns, ELTE jogi karán végzett pasi, akivel régebben beszéltem, most kezdett a Netpincérnél futárként dolgozni:DD
2020. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
13 Ha annyi esze van, mint a kérdezőnek, akkor furcsállom, hogy felvették. Hová el lehet jutni manapság egy jogi diplomával!
2020. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Lol, nem vagy te olyan értelmes, ha szerinted egy nyelvész az csak azért lesz nyelvész, hogy beszéljen angolul lmfao.
2020. okt. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

"Jómagam is jogi egyetemen tanulok, szeretnék magam mellé hasonlóan értelmes baratnőt."


Én meg mérnök vagyok és csak mérnökökkel ismerkedem, legalábbis jogászokkal tuti nem. Nekik csak magolni és s.ggelni kell. Felesleges vergődnöd. Jogász pasi nem kell, csak hozzám hasonlóan értelmes.


Remélem, bölcsen veszed tudomásul, ha ilyent mondanak neked.

2020. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én meg “büfészakon” végeztem és véletlenül se kellenének az olyan öntelt, bunkó jogásztanoncok, mint te.

Valószínű egy jogász hallgató csajjal úgyis ugyanolyan alacsony értelmi szinten lesztek és megleled gyorsan a párod.

2020. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kedves kérdező... Aránylag sok joghallgató ismerősöm van, akikkel évek óta tartjuk a kapcsolatot. Lássuk csak... Egyik sem gondolja magát kisebb istenségnek, tök normális emberek, normális célokkal, normális életszemlélettel. A tanulmányaik miatt kevés a szabadidejük, és ha van is ilyenük, nem a gyk-ra járnak fel kiteregetni az életüket, meg hogy "meeekkora f*sz*gyerkek, hanem elmennek, megisznak egy sört, megnéznek valami filmet/meglátogatnak egy múzeumot, eljárnak edzeni, kirándulni, biciklizni, etcetera. Igen, ők is nagyrészt diplomás/leendő diplomás lánnyal vannak együtt (két srác kivételével - egyik barátnő pénztáros, másik kozmetikus). Megsúgom: nem a leendő (vagy már megszerzett) papír miatt esett pont rájuk a választás, hanem mert jól érezték magukat együtt. Papa, lásd be: durván cinkel a sztorid... A hab a tortán, hogy az írásmódod alapján lehetsz akár a szomszéd Gipsz Jakab is - de semmiképpen sem joghallgató. Kb. ennyi.
2020. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Sok s.gghülye jogászt ismerek.


Azzal amúgy nincs gond, ha a szakmádból választasz párt, mert fontosnak tartod, hogy beszélhess róla. Na de a stílus... hát amit idenyögtél, az ilyen putri szint, mintha nem szülők neveltek volna, hanem lovak az istállóban.

2020. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Amúgy tuti kamu, mert aki jogot tanul, az nem mondja, hogy "jogi egyetem", hanem azt, hogy jogot tanul pl. az Eltén, vagy valami hasonló.
2020. okt. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!