Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondtam a csajnak hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a csajnak hogy én csak jogászokkal randizom, erre levágott egy hisztit? 😂

Figyelt kérdés
Jómagam is jogi egyetemen tanulok, szeretnék magam mellé hasonlóan értelmes baratnőt. Teljesen kikeszült, elhordott mindennek. Mondtam neki hogy ez van és hogy felesleges vergődnie. Ettől csak méghisztisebb lett. Pontosan ezért nem kellenek nekem ilyen értetlen nők. Ő amúgy egy sima anglisztikán van, angolt meg kb már mindenki beszél.
2020. okt. 7. 17:40
1 2 3
 21/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
19-es: Naaaa! Nem bántjuk a lovakat! :)))
2020. okt. 8. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Mondd neki, hogy pereljen be, ha nem tetszik, hogy csak jogaszokkal randizol :)


36F incel

2020. okt. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

16-os adom :D


Mérnökként gondolkozni is kell, jogászként meg ahogy elnézem neked csak a magolás jut értelem nélkül.

Legalábbis a megnyilvánulásodból leszűrve XD

Arról nem is beszélve, hogy gondolom majd dolgozni is nagyon nehezedre fog esni amíg meg nem lesz a diplomád, aztán tanonckodsz így istenigazából mire te érdemben pénzt keresel másnak normális munkahelye, akár lakása, autója van. Igen, akár egy anglisztikásnak is.

2020. okt. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne egy hipergám ösztönlény érzéseire tekintettel lennie? Maradjon csak a saját szintjén az éhenkórász. Mégis mit képzelt? Talán egy másik semmirekellő bölcsésszel.
2020. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ott a bukó, hogy aki jogász, sosem mondja azt, hogy jogi egyetem, hanem minimum jogi kar (jómagam is jogász vagyok). Jogi egyetemet a laikus emberek mondanak.
2020. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azért is kamu, mert egyszer nem válaszolt
2020. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!