Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mondás szerint, akinek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mondás szerint, akinek nagy az orra, annak nagy a farka is. (tehát egyenesen arányos) De vajon a nők szájnyílása is egyenesen arányos a vaginájuk nagyságával? Esetleg fordítottan arányos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 20:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
89%

Nekem kicsi a szám és mégis nagy rózsás rózsás ajkaim vannak lent:-))))A nyílás nagysága pedig szülések számától is függ, amúgy meg az igénybevételtől is:-)))

"szűk vagyok odalent":-)))Szülj 5 gyereket és meglátjuk:-))

2010. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
És tényleg sánta kutyát olyan nehéz utolérni?.)
2010. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
na most szarjatok be akkor ennek a remixe: nekem hosszú az ujjam, kicsi az orrom, nagy a szám, fiú vagyok, odalent nem tudom nagynak számít e..
2010. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

A kivétel erősíti a szabályt!

Mindenki aki normális választ adott, annak köszönöm és várom a további észrevételeket! Lehet, hogy nem is akkora marhaság? (és itt most nem minden egyes emberről van szó, inkább a nagy általánosságról -ha valaki esetleg nem értette volna, hogy ő miért kivétel-)

2010. aug. 9. 15:56
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagy az orrom és még sincs nagy méret odalent.
2012. dec. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
"A kivétel erősíti a szabályt!" - A legnagyobb baromság, mindenki mondja, mert jól hangzik, de meg is tudod magyarázni, miért? A másik, eddig kb. fele-fele, az arány, de nyilván ha el akarod hinni, el fogod. Viszont statisztikailag itt nem fogsz elegendő reprezentatív választ kapni, és ahhoz, hogy ESETLEG legyen benne valami, 70-80% többség kellene. És akkor arról nem volt szó, hogy itt mindenki azt ír, amit akar, illetve, hogy a negrideknek nagy átlagban méretes péniszük van, és lapos orruk.
2012. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A mondás hülyeség. A nővéremnek akkora orra van, hogy annál fogva el lehetne hajítani, és nincs farka. Se kicsi, se nagy.
2013. febr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 poiu ***** válasza:
Orr - pénisz, nincs összefüggés. Mutató/gyűrűs ujj arány, van kis összefüggés - a tudomány mai állása szerint.
2013. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Én azt mondom h 4 féle eset van és akkor minden 4. emberre igaz lehet ez a dolog.

Orr nagy farok kicsi

Orr nagy farok nagy

Orr kicsi farok nagy

Orr kicsi farok kicsi.


Most hogy ki melyikbe van benne azt úgysem ő fogja megválasztani, de barátnőm exének olyan orra volt h óriási fasza meg sehol.. Nekem meg nincs nagy orrom és nem volt panasz eddig sosem a méretemre ;)

2013. febr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Eddig még nem találtak semmi összefüggést a pénisz hossza és bármelyik más testrész hossza között. Ebből következőleg a kérdésednek nincs értelme.


16/L

2013. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!