Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvettem a ruhát, mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvettem a ruhát, mielőtt megkért volna. Szerintetek őrültség volt?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást. Az egyik nap bementem az egyik mennyasszonyi ruha boltba, és valami hirtelen ötlettől vezérelve megvettem azt a ruhát, amit másodjára felpróbáltam. A ruha gyönyörű és nagyszerűen áll...

A barátom bankkártyájával fizettem, mert nem volt nálam az enyém. Ezt megtudhatja? Mármint hogy hiányzik egy nagyobb összeg a számlájáról?

Félek, hogy mit szólna hozzá, nem mondtam neki el semmit.

Mit tegyek?


2010. aug. 3. 18:22
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
gondolkodás nem az erőssége,ha már unatkozik akkor miért is ne,csak ugy viccből nem?ja elkezdesz dolgozni valahol,és gyűjtögetni,és egyszercsak megtudod,hogy a pénzed fél perc alatt elköltötték,akkor az vicces lenne nem?pl.venne magának még egy mobilt,csak úgy viccből,1x használlná aztán ott állna a dobozban.
2010. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:

ah, jólvan, kussmár, mintha ti lennétek a szentek gyülekezete akik még sose csináltak baromságot az életben...

mondom, nem lett hajléktalan, 80 ezer nem igazán kottyan meg neki...

egyébként meg beszélni fogok vele.

ha megérti jó, ha nem, akkor meg viszlát. lesz más.

2010. aug. 5. 21:14
 43/45 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett a vége a sztorinak
2010. aug. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Majd akkor keress valakit akinek mégtöbb pénze van,ilyen kisrambókat,vagy ezeket a fekete bmw-s agyragyúrt kopasz napszemüveges,elöl beszéll hátul van a mimikája formákat.
2010. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:

a lehető legjobban alakult minden!!!

azt mondtam neki, h egy barátnőm férjhez megy, megláttunk egy ruhát, de nem volt nála elég pénz, ezért kifizettem az ő pénzéből. am a ruhát eladtam vlakinek.

soha többé nem csinálok ilyet... izzasztó volt a hejzet....

2010. aug. 23. 15:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!