Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szenvedély? Szenvedély =...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szenvedély? Szenvedély = erőszakosság, vadság, kicsit őrültség?

Figyelt kérdés

Mindig azon gondolkodtam, szenvedélyes vagyok-e, vagy sem, és nem tudom, hogy pontosan mi a szenvedély?

Például szenvedély az, hogy hirtelen kapom magam, odamegyek a lányhoz, és legszívebben letépném a ruháját?

Szenvedély-e az, hogy néha, ha csak meglátom, úgy felpörgök, hogy alig bírom leállítani magam, és ha nem beszélhetek Vele, olyan szinten ökölbe szorul a kezem, hogy szinte vér buggyan ki belőle?

Szenvedély-e az, hogy ordibálok Vele, haragszom rá, szinte meg tudnám ütni, fejéhez vágni dolgokat, aztán pár perc múlva leteperném?

Hogy igazából már nem gondolkodom, őszintén szólva nekimegyek mindenkinek, aki hátráltat, mert őszintén: megőrülök Érte!

Úgy érzem nincs akadály, és mindent leküzdök, hogy érinthessem, érezhessem, hallhassam?

Hogy néha szó nélkül, beállnék mögé, és ha ellenkezne is, szorítanám derekát, és kóstolnám nyakát, vállát, és szinte belemarnék puha bőrébe?

Ez így szenvedélyt jelent?


2010. jún. 19. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
csak az utóbbi 3 takarja a szenvedélyt, a többi az erőszakosságot.
2010. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig szenvedély amíg a másik is szeretné, csak titkolja. Egyszerűen csak tedd meg amire vágysz, persze normális határokon belül...
2010. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amiket felsoroltam, normális határon belüli? :))
2010. jún. 19. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Végül is szerintem minden szenvedély amiért az ember túlságosan rajon és szinte bármit megtenne és feláldozna érte. Meg szerintem aki nem tudja kiélni magát szexuálisan az keres magának más szenvedélyt. pl: extrém sport, szerencsejáték, drog, festés, vagy bármi.
2010. jún. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értelek, végülis van benne igazság... És én érzem úgy, hogy a szenvedélytől manapság viszolyognak az emberek?
2010. jún. 19. 15:30
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
(1. vagyok) Nem csak te, én is... ma csak a szexre megy mindenki, érzelem sehol (tisztelek a kivételeknek)...
2010. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!