Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem ez vagy csak őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem ez vagy csak őrült szenvedély?

Figyelt kérdés
Néhány hete ismerek egy fiút. Nagyon jól érzem magam vele és talán ő is velem. Ha vele vagyok boldognak érzem magam, mégis van, hogy olyan dühös vagyok rá és úgy érzem megtudnám folytani. Gyűlölöm, hogy uralkodhat felettem (pedig még együtt se vagyunk)gyűlölöm, hogy állandóan rágondolok és, ha mellette vagyok, jobban vágyom egyetlen ölelésére mint bármi másra. Nem vagyok ura magamnak, a testemnek és ez kétségbeejt. Ezenkívűl ő se tudja mit akar, egyszer megölel, máskor ellök magától, majd újra ölel. Nem lesz ebből semmi, felejteni akarok, ugyanakkor mégsem. Teljesen összezavart, ellentmondás az életem..miatta. :(
2009. márc. 12. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez szerelem. Bár még magadnak sem ismered be.
2009. márc. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben leülnék és megbeszélném vele,mert csak tovább kínozod magad
2009. márc. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! Kedves második, ezen már én is gondolkoztam, valóban jó ötlet ez? Mégis mit mondhatnék neki?
2009. márc. 12. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt amit itt leírtál. Kérdezd meg, hogy miért viselkedik néha furcsán
2009. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
mond el,h pontosan mit érzel iránta, de vedd lightosra a figurát,én is majd ezt teszem....majd :D :p
2009. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ja és én próbáltam kiverni a fejemből,nem foglalkozni vele,nem keresni,...egy ideig ment,de ... :/

sok sikert :)

2009. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!