Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvettem a ruhát, mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvettem a ruhát, mielőtt megkért volna. Szerintetek őrültség volt?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást. Az egyik nap bementem az egyik mennyasszonyi ruha boltba, és valami hirtelen ötlettől vezérelve megvettem azt a ruhát, amit másodjára felpróbáltam. A ruha gyönyörű és nagyszerűen áll...

A barátom bankkártyájával fizettem, mert nem volt nálam az enyém. Ezt megtudhatja? Mármint hogy hiányzik egy nagyobb összeg a számlájáról?

Félek, hogy mit szólna hozzá, nem mondtam neki el semmit.

Mit tegyek?


2010. aug. 3. 18:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
mennyibe került? őszintén én nagyon kiakadnék főleg,ha nem is terveztük az esküvőt
2010. aug. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
74%
Mennyi volt? Én se örülnék neki:(
2010. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
83%
Húha,hát ez nagyon durva:D Igen,legkésőbb hónap végén/elején kinek mikor küldik a bankszámla kimutatását,és ott van hogy hol mit költött!Rosszabb esetben próbál venni valamit és majd nem tudja kifizetni...
2010. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem megy neki sms? Mert nekem szokott, ha kártyával fizetek...
2010. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
79.000 ft ... de gyönyürű!
2010. aug. 3. 18:27
 6/45 anonim ***** válasza:
83%
Azt megtudja,hogy a számlájáról hiányzik a pénz. Ha pedig megtudja,hogy mire költötted,akkor ne csodálkozz,ha elhagy. A férfi szokta megkérni egy nő kezét,erőszakkal nem lehet házasságra kényszeríteni. Modn el enki,hogy mit vettél,aztán várd meg,hogyan reagál rá.
2010. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

atya úr isten...

és azt is megtudhatja h mit vettemm?????

2010. aug. 3. 18:28
 8/45 anonim ***** válasza:
83%
pffff...dobni fog,nem feleségül venni.
2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez 80% hogy szakítás lesz.


A bankkártyát az első bankfióknál le tudja kérdezni, boltra leosztva... ott már tiszta lesz az ügy.


Legalább beszéltetek olyasmiről hogy lesz esküvő? Eljegyzés?

A férfiak nem így működnek... nekkik a szerelem nem egyenlő a házassággal.

Persze a kapcsolat túlélési esélye annál nagyobb minnél idősebb a srác. 25 év alatt tuti dob. 25 és 30 között már van remény 30 és 40 között talán még jól sül el.

2010. aug. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
csak képzeld magad a helyembe és máris rájössz h nem mondhatom el...
2010. aug. 3. 18:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!