Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvettem a ruhát, mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvettem a ruhát, mielőtt megkért volna. Szerintetek őrültség volt?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást. Az egyik nap bementem az egyik mennyasszonyi ruha boltba, és valami hirtelen ötlettől vezérelve megvettem azt a ruhát, amit másodjára felpróbáltam. A ruha gyönyörű és nagyszerűen áll...

A barátom bankkártyájával fizettem, mert nem volt nálam az enyém. Ezt megtudhatja? Mármint hogy hiányzik egy nagyobb összeg a számlájáról?

Félek, hogy mit szólna hozzá, nem mondtam neki el semmit.

Mit tegyek?


2010. aug. 3. 18:22
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is mondd, hogy ellopták tőle. Nem túl tiszta megoldás, de amúgy meg tuti, hogy elhagy. Ha szerencséd van, nem pin kódos a kártyája. Majd légyszi írd le, mi történt.
2010. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mikor jön sms, oda van írva az is, hogy xy bolt.
2010. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

19:27

jó ötlet, ezt fogom csinálni. úgy se tudta h elvettem a kártyáját, szal annyi, mintha ő hagyta volna el.

egyébként szeretem, tényleg, de ezt most nem mondhatom el neki, nem akartam elvetetni magam vele... egyszerűen kellett az a ruha...

egyébként benn voltam ma a boltban, h megkérdezzem visszaválthatom-e a ruhát, azt mondták h nem...

én mindent megpróbáltam...

2010. aug. 3. 20:25
 24/45 A kérdező kommentje:

egyébként az erkölcsi izékre nem vagyok kíváncsi, használható ötleteket várok.

természetesen a véleményeket elolvastam, de nem érzek bűntudatot...

2010. aug. 3. 20:26
 25/45 anonim ***** válasza:
74%
Eszem megáll, régóta kefélek, de ilyet még nem b@sztam...
2010. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim válasza:
100%

a legjobb amit tehetsz, hogy odaadod neki a pénzt és elmondod h megláttad a kirakatban, le volt arazva és megvetted, hiszen egyszer úgy is szükséged lesz rá mindenképpen. ha késôbb elvesz, elvesz..ha nem nem.

így jöhetsz ki a legjobban belôle. ha visszakapja a pénzét még kidobni sem fog, valószínûleg hülyének sem néz majd, van benne realitás. ne legyél akkora patkány ,hogy meglopd 80k val és hagyod h azt higyje h elvesztette.

2010. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%
amugy , a 80 000 ft az neki sokna vagy kevés, mármint havi jövedelembe, mert ehet ez a havi fizu, de az is lehet hogy haverokkal este elbandázik ennyit mert megteheti, azért ez sem mind1
2010. aug. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
én voltam a ki a elopos storitt javasoltam , te csaj mostmár nagyon érdekel hogy néz ki az a ruha , van arra esély hogy valahogy kuldesz nekem képet rola, megöl a kiváncsiság komolyan. ha nem tudsz , az sem gond, megértelek
2010. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Nem pont ilyen, de ilyesmi

[link]

imádom. olyan vagyok benne mint egy hercegnő.

2010. aug. 4. 09:42
 30/45 anonim ***** válasza:
széép
2010. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!