Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány százalékban őrültség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalékban őrültség, azon felül hogy 100%ban? : P

Figyelt kérdés

Megismertem szigeten egy holland srácot,és egy egész estét átbeszélgettünk vele,de aztán mentem aludni,és mondtam hogy holnap találkozzunk,mire kérdezte hogyan mikor nincs telefonom,mert épp aznap vesztettem el(hála ég másnap meglett) és ezért megbeszéltük,hogy másnap fél10kor találkozunk..de nem volt ott(valszleg nem kelt fel,ha reggel 6kor feküdt le) és egész végig kerestem szigeten,de richtig nem találkoztam vele,pedig kilómétereket sétáltam és voltak emberek akikkel meg 3-4x is,sőőőt egy sráccal akivel meg nem akartam de nem követett vagy ilyesmi meg 6x is....de vele nem..:((( egész végig őt kerestem,és nehéz megmondani biztos azt gondoljátok hogy most vmi rögeszmés pszichopata vagyok,ép ésszel próbálom magam lebeszélni magam róla,de olyan és akkora hatással volt rám mint még soha senki más...első pillanatra éreztem,hogy ő más nekem,és én is más vagyok mellette...Több ezer emberrel találkozunk,és egyik sem fog meg igazán.Aztán megismerünk valakit,aki megváltoztatja az életünket.Örökre..->úgy döntöttem,kimegyek legkésőbb jövő ősszel Amszterdamba tanulni..nah,ez mennyire őrült döntés? amúgy próbáltam megkeresni,de facebook csak lakhelyet,iskolát,meg munkát enged szűrőnek..én meg azt tudom,hogy amszterdamban lakik,és hogy közgázra és filozófiára jár,meg mennyi idős,mik a szülei és a tesója,de annyira bonyolult holland neve volt,hogy azt nem jegyeztem meg,gondoltam úgyse sorsdöntő....és most annyira hiányzik!!!


oké,racionális szemszögből nézve hülyeség...de néha jó fejest ugrani az őrültségbe,és félretenni a logikát..hogy őt meg találjam annak a reális esélye 0,00000000...1 % vagy szerintetek?


2011. aug. 18. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy tipp:

nézd meg a fesztivál esemény résztvevőit ;)

2011. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

abba bele sem gondoltál, hogy te feldobsz itthon minden, kiköltözöl, esetleg összefutsz vele odakint, ő meg jobb esetben nem emlékszik rád, rosszabban boldog párkapcsolatban él.

ne vedd már evidensnek hogy te is ekkora nyomot hagytál benne, akkor talán elmegy a randitokra.

2011. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik vagy sem, ez csak fellángolás. Igazából nem is ismered az illetőt. Gondolkozz reálisan, és felejtsd el. Meg fogsz lepődni, hogy milyen gyorsan menni fog. És eszedbe ne jusson miatta a világ végére költözni.
2011. aug. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
menj ki utána! én láttam a buszon egy srácot 3x-4x nagyon tetszett és rá 3 évre találtam meg:) nem tudtam se a nevét se azt hogy hol lakik és rá három évre interneten egy közösségi oldalon tök véletlenül megtaláltam! 2 és fél éve vagyunk már együtt és nagyon szeretjük egymást:) sok szerencsét, és mondom bármi megtörténhet!!!
2011. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha Ő is így érez akkor elment volna.

Nem lehet,hogy azért tetszik annyira,mert nem magyar?"különleges"

2011. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de hany eves vagy? mert nagyon butanak tunsz... primitiv a gondolkodasmodod, es felelotlen
2011. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Menj, ha nem tart vissza semmi. Mit veszíthetsz? Legfeljebb tanulsz kint, megismerkedsz új emberekkel. Esély mindenre van, kicsi a világ, légy elszánt, aztán lehet, hogy valami más, nem várt dolgot hoz az egész, amiből szintén jól jössz ki.
2011. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi az eddigi válaszokat!!!10:06 nem semmi sztori!!!bárcsak az enyém is ilyen romantikus leányregénybe illő lenne!!10:10nek meg különösen köszi a megerősítést,és a biztatást,nagyon egyetértünk:köszönöm,hogy nem csak a vak ámokfutást láttad az elhatározásom mögött,ugyanis minden találkozás megindít az emberben valamit,rezonanciát kelt,mint a vízbe dobott kő:nem kell ezt ennyire egysíkúan tekinteni,ha elmegyek Amszterdamba,számos más dolog is érhet ott:új élmények,tapasztalatok,új emberek...ettől függetlenül,azt rögtön gondoltam hogy sokan fogják ellenezni,kevesekben van meg ez a tettrekész kalandvágy/kalandorszellem,hogy itt hagyják a kész é bejáratott biztonságot,családot,és egy bőrönddel nekivágjanak az ismeretlennek..-nem mondom,hogy ez rossz,de én egyszerűen az a perpetuum mobile alkat vagyok,lehet hogy koromnál fogva...és szerintetek valahogy nem tudnám még ezek alapján az infók alapján megtalálni a srácot? (akár facebookon)
2011. aug. 18. 10:32
 9/15 anonim ***** válasza:

de duuurva! mi is szigeten ismerkedtünk meg barátnőmmel két holland sráccal, csak az a különbség, hogy másnap valóban eljöttek, aztán még 5 napig együtt voltunk, egy nappal tovább is maradtunk pesten h együtt lehessünk. és most valószínűleg kijönnek hozzánk dániába, mikor a sulival megyünk oda. meg mikor felrakott a vonatra utána 1 perccel írta h már hiányzok, meg tegnap kaptam az smst h mindjárt fog egy gépet vissza M.o.-ra:D

a kérdésedre válaszolva, nem feltétlenül a srác miatt de sztem menj ki Amszterdamba ha már megvan az indíttatás és kedv és anyagi háttér. Semmit nem veszíthetsz, énis gondolkodom h jövő nyárra kimegyek dolgozni :)

sok szerencsét kívánok:)

ja, és jó az ízlésed, a hollandok a legjobbak:D:D:D

tudom, 14ezer holland volt szigeten de mi jópárat megismertünk, hátha tudok segíteni, hány éves/hogynézki/barátai neve?

2011. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ez lemaradt: 18L
2011. aug. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!