Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem örültség ez? A nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem örültség ez? A nőknek nem hiányzanak a valódi férfiak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek nem visszatetszőbb és nőiesebb, ha egy férfi a csecsemőkorú gyerekével foglakozik, pelenkázza és játszik vele, mintha nőruhát hordana? Ez a furcsásság a mai európai kultúrkörön kívül szinte teljesen ismeretlen. Csak az ebben a kultúrkörben élő hormonzavarosnak tűnő fiatalemberek teszik ez. Persze néhány ezrelékében a férfiaknak ez régebben is előfordult.
2010. dec. 18. 14:29
1 2 3 4
 1/39 szamóca. ***** válasza:
88%
navárjál...vagy te nem vagy tisztában a "visszatetsző" szó jelentésével, vagy én nem, de esetleg az is lehet hogy valami olyasmit állítassz amivel nagyon nem tudok egyetérteni...
2010. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 szamóca. ***** válasza:
84%

tisztázzuk. :D

te most azt állítod hogy az baromira ellenszenves és rádásul nőies ha a férfi foglalkozik a babával, és ennél már az is jobb ha női ruhába öltözik?

hű most értetlennek érzem magam bocsi =)

2010. dec. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
visszatetsző ~ ellenszenvet keltően zavaró
2010. dec. 18. 14:35
 4/39 szamóca. ***** válasza:
88%

nahát ez az...szóval szerinted ellenszenves ha a férfi gondját viseli a babának... a harmadik pont lépett érvénybe

hát végülis nem is sűrűn fordul elő...

2010. dec. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezt gondolja, de inkább akkor a kérdés feltevője nem normális.

Már miért ne játszhatna egy férfi a csecsemőkorú gyerekével? Mi lenne ebben visszatetsző?

Ha női ruhát hord az egyenesen beteges, ez viszont teljesen normális dolog.

2010. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Nem ráfásul nőies! Biztos, hogy csak nőies férfiak tesznek ilyent egy évben többször. Ha nem hiszel nekem, olvas klasszikus irodalmat.
2010. dec. 18. 14:38
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

HA nem tetszik az európai "kultúrkör" menj máshová lakni.

Nehogymár úgy kelljen öltöznünk h nektek megfeleljen.

Aki meg hagyja rábeszélni magát az papucs.

18/F

2010. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban szinte teljesen megváltoztak a dolgok. Szerintem nálatok sem úgy van, hogy apád anyádat megveri, ha nem jót főzött, esetleg anyádnak meg kell várnia, míg a család férfi tagjai megeszik az ebédet, és csak ha ízlett nektek, ülhet asztalhoz. Ez ma már egyáltalán nem elfogadott, mert az idők változnak, és ez így van rendjén.

A mai világban egy férfi tud úgy férfi lenni, ha a gyerekével is foglalkozik, csak jó kiállásúnak, következetesnek és erős akaratúnak kell lennie.

Én már láttam olyat, hogy egy jogász doktor az utcán a 3 éves kislányának mesélt a törvényekről és szinte a ptk-t sulykolta a kislány fejébe, de legalább foglalkozott vele, és egyáltalán nem tartottam férfiatlannak.

2010. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

14:39-es Nekem nem az európai kultúrkörrel van bajom. Csak ezzel a mostani átmeneti kispolgári őrülettel.


"Nehogymár úgy kelljen öltöznünk h nektek megfeleljen." - ezt egyenesen nem értem. Te női ruhában akarsz járni?


"Aki meg hagyja rábeszélni magát az papucs." - hát minimum az.

2010. dec. 18. 14:44
 10/39 anonim ***** válasza:
Ha attól jobban bevágódnának bárhol, még a női ruhát is felvennék egyesek!
2010. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!