Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem örültség ez? A nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem örültség ez? A nőknek nem hiányzanak a valódi férfiak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek nem visszatetszőbb és nőiesebb, ha egy férfi a csecsemőkorú gyerekével foglakozik, pelenkázza és játszik vele, mintha nőruhát hordana? Ez a furcsásság a mai európai kultúrkörön kívül szinte teljesen ismeretlen. Csak az ebben a kultúrkörben élő hormonzavarosnak tűnő fiatalemberek teszik ez. Persze néhány ezrelékében a férfiaknak ez régebben is előfordult.
2010. dec. 18. 14:29
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

"Ha törődik a gyerekével, biztos feminim hajlamai vannak." - Ha törődik vele akkor nem, akkor kúltur ember. Ha babázik, mint egy nő akkor igen. És akkor nem csak hajlamai vannak, hanem akkor teljesen nőies. - legalábbis ezen a téren, bár nincsenek illúzióim, nincsen félig homár férfi.

Csak azt nem veszitek figyelembe, hogy ez nem elméletben eldönthető kérdés.

Ha egy férfi nincs teljesen elnőiesedve, és nincs tele női hormonokkal. Akkor teljesen képtelen, babusgatni egy gyereket.

A mai rendszer is csak azért támogatja ezt, mert a nőies férfiak jobb fogyasztok. Persze a fészekrakó ösztön miatt a nők még jobb fogyasztok. Őket már csak a nagyon sikeres szinglik überelik meg fogyasztásban.

2010. dec. 18. 16:13
 22/39 anonim ***** válasza:
15%

Velem anno faterom nem játszott túl sokat kiskoromba ezért nekem a kérdező álláspontja egyáltalán nem érthetetlen. Szerintem sem túl férfias dolog "babázgatni" bár lehet ha lesz saját gyerekem másképp gondolom majd.


Igazából nem az a kérdés férfias e vagy sem, hanem hogy a gyereknek jó legyen...

2010. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 sasna ***** válasza:
97%
ja, rugdossa csak jol meg a gyereket, az az igazi férfiasság, mi? :)
2010. dec. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Hárman vagyunk fivérek. Édesapám hármunknak összesen egy pofont adott, azt az egyet is bátyám kapta. És az apám azt egy pofont is megbánta.
2010. dec. 18. 22:00
 25/39 anonim ***** válasza:
76%

"Akkor teljesen képtelen, babusgatni egy gyereket."

Mert egy férfi nem szeretheti a gyerekét? Annak az a dolga, hogy aláírja az intőket, amit a gyerek kapott az iskolában, és időnként egy-egy nevelő célzatú atyai pofonnal ajándékozza meg a zigótáját, főleg most, karácsony alkalmával?

Az a véleményem rólad, hogy iszonyatosan neurotikus személyiség vagy, ami persze nem okoz fennakadást ennek a világnak, ugyanis szükség van bolondokra.


A másik meg az, hogy nőként nem lennék képes babusgatni egy gyereket, gondolom efelett is bíráskodsz.

Akkor most bennem nincsenek női hormonok?

2010. dec. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Én nem bíráskodom. De azt tudom felborultak a nemi szerepek és a nemi hormonok is. És azt is tudom, hogy így ez nem tartható fent hosszan. Kérdés mi lesz az új nyugvópont.

Mellesleg én jól kijövök a férfias nőkel. De a nőies férfiakat ki nem állhatom.

Viszont az utolsó mondatod nem értem. - egy magyarázatom van csak erre: A férfias nők nőies férfiakat keressenek.

2010. dec. 19. 00:37
 27/39 A kérdező kommentje:
Amúgy egy fiúból csak akkor lesz férfi, ha az apja nagyon komolyan neveli erre a gyereket kora kamaszkorától. Az apa felelőssége hogy a fia milyen férfi lesz és milyen sikeres lesz az életben.
2010. dec. 19. 00:42
 28/39 anonim ***** válasza:
96%
Attól ha a gyerekével foglalkozik épp, hogy férfi, nem értem ezért miért ellenszenves. Kicsit nem tudod mit akarsz te sem kihozni ak érdésből.
2010. dec. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Inkább nőies, mint neurotikus, agresszív férfi legyen a gyerekből.
2010. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 sasna ***** válasza:
100%
ehh, te vagy az a hülye hímsoviniszta, aki 1 másik kérdésnél azt állitja, h a férfiak több dologhoz értenek :) hagyd már abba.. uncsi, éretlen, nevetséges..
2010. dec. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!