Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem örültség ez? A nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem örültség ez? A nőknek nem hiányzanak a valódi férfiak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek nem visszatetszőbb és nőiesebb, ha egy férfi a csecsemőkorú gyerekével foglakozik, pelenkázza és játszik vele, mintha nőruhát hordana? Ez a furcsásság a mai európai kultúrkörön kívül szinte teljesen ismeretlen. Csak az ebben a kultúrkörben élő hormonzavarosnak tűnő fiatalemberek teszik ez. Persze néhány ezrelékében a férfiaknak ez régebben is előfordult.
2010. dec. 18. 14:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Régi szép idők!! Amikor a nők már 20-onévesen megözvegyülhettek a férfiasan tökéletes harcmezőkön...

(tudom túl költői)

2010. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Szal nehéz lehetett onnan hazaugrani pelenkázni :D
2010. dec. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss, kérdező, de gondold el a következő helyzetet: feleséged van, megszületik az első gyermeked. Éjszaka sír, esetleg pelenkát kell cserélni. Na most, szerintem egy egyenrangú háztartásban úgy illik, hogy ilyenkor a nő és a férfi felváltva nézi meg a gyereket. De jobb, ha mind a ketten. Ha most, pelenkát cserélni meg nem lehet csak úgy durván, hogy rákötöd a gyerekedre. Akkor szerinted ez is valamifajta nőies dolog, amit a férfi nem végezhet el? Te meg sem tennéd talán?
2010. dec. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát megláttam ezt a kérdést, és eldöntöttem, hogy csináltatok magamnak egy puncit is, mielőtt megszületik a gyerekem. Mert amikor majd ölbeveszem és játszok vele, és egy hozzád hasonló azt mondja rám, hogy nőies vagyok, tudjak védekezni, azzal, hogy letolom a gatyám és azt mondom, hogy IGEN! ÉN TÉNYLEG NŐIES VAGYOK!!!:S Hát ha te olyan hidegen fogod nevelni a gyerekedet, hogy még hozzá se nyúlsz, mert nőiesnek tartod, akkor számolhatsz azzal is, hogy neurotikussá válik. Csak remélni tudom, hogy nem ártatlanokon éli majd ki a flusztrációját, hanem rajtad, aki felelős vagy az állapotáért!
2010. dec. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

"egyenrangú háztartás" ?????????


Van olyan, hogy a nő dolgozik, többet vagy keres többet a munkában. De akkor meg azért nem egyenlő a háztartás. Természetes hogy egy házasságban mind két fél az életben a közös céljaikért ugyan annyit tegyen. Bár egy autó vagy egy gyerek sokszor igazából csak egyik fél célja. Sajnos.


Nem mindkét fél marad otthon gyes-en. Ha gyereket még pelenkás korában bevágják a bölcsbe, hát az a gyerek már nem igazán indul jó esélyek az életben. Erre inkább nem is gondolok.


És amúgy végzek házi munkát mielőtt valaki le hímsovinisztázna.


Nem azt mondtam, hogy ha egy héten egyszer megpuszilja etc.


Hanem a sok hímnős pali, aki úgy viselkedik mintha az anya lenne.


És engem hármunk közül közel egy hónapig pelenkázott apám esténkét, éjszakáként, amikor otthon volt. Mert anyám kórházba kerül és csak nappalra volt kisegítő. De nem erről beszéltem. Ez szerintem egy szabályt erősítő kivétel.

És remekül fog teljesíteni az férfi másnap a munkában, aki fel kell pelenkázni a fiát.

2010. dec. 20. 18:43
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
A valódi férfi alatt én ezt értem: férfiasan öltözködő, nem emós majom, nem foglalkozik túlságosan a külsejével, de nem ápolatlan. Tiszteli a nőket!!!! És mer kezdeményezni, nem egy nyámnyila!!!! Szóval én ezeket hiányolom, mert manapság ritka egy olyan férfival összefutni aki le mer szólítani.Ha kell besegít a háztartásban, bár azt én is abszurdnak tartom ha egy férfi főz, mos. De ha szükséges és szereti a feleségét vagy barátnőjét besegít ezekben a dolgokban. Úgy gondolom, hogy az tényleg nem helyénvaló, hogy a férfi marad otthon gyeden vagy gyesen(sajnos ezzel nem vagyok tisztában) mert egy gyereknek elsősorban az anyjára van szüksége. Persze ez sem mindig megoldható.
2010. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

"egyenrangú háztartás" ??????


Van olyan, hogy a nő dolgozik, többet vagy keres többet a munkában. De akkor meg azért nem egyenlő a háztartás. Természetes hogy egy házasságban mind két fél az életben a közös céljaikért ugyan annyit tegyen. Bár egy autó vagy egy gyerek sokszor igazából csak egyik fél célja. Sajnos."


Jól van. És ennek mi a köze ahhoz, amit én írtam?


"Nem mindkét fél marad otthon gyes-en. Ha gyereket még pelenkás korában bevágják a bölcsbe, hát az a gyerek már nem igazán indul jó esélyek az életben. Erre inkább nem is gondolok."


Nézd, ezzel még egyet is érthetek. Az élet azonban nem így működik, ezt te is tudod. Van olyan, hogy egy ember fizetése nem elég a család fenntartásához. Ekkor nincsen más megoldás, mint vagy a nagyszülőkre bízni a csemetéket - főleg, ha több is van -, vagy a bölcsődébe beadni őket.


"

És amúgy végzek házi munkát mielőtt valaki le hímsovinisztázna."


Leírta ezt a szót eddig bárki is neked itt és most? :)


"Nem azt mondtam, hogy ha egy héten egyszer megpuszilja etc."


Még jó, hogy nem ezt mondod. :D


"Hanem a sok hímnős pali, aki úgy viselkedik mintha az anya lenne."


:)))


"És engem hármunk közül közel egy hónapig pelenkázott apám esténkét, éjszakáként, amikor otthon volt. Mert anyám kórházba kerül és csak nappalra volt kisegítő. De nem erről beszéltem. Ez szerintem egy szabályt erősítő kivétel."


Ok, korrekt, egyetértek.


"És remekül fog teljesíteni az férfi másnap a munkában, aki fel kell pelenkázni a fiát."


Na, mert a nő másnap hogy fog teljesíteni a munkában, ha egyedül neki kellett felkelnie a gyerek(ek)hez? Még ha tételezzük fel, hogy háztartásban dolgozik a nő, és csakis ott, egy éjszaka 2-3 alkalommal felkelni bizony elég fárasztó lehet. És ez bizony egy vágy csupán, hogy a nőnek ne kelljen másnap dolgoznia. Mert muszáj, mert máskülönben nem fognak tudni kijönni anyagilag, főleg akkor nem, ha már 2-3 gyermek is van a családban. Ezen gondolkodj el egy egészen picit. És ne akarj minden házimunkát és gyermekneveléssel kapcsolatos dolgot a nők nyakába varrni, szerintem.

2010. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Hohóóó, most látom csak. Idézzük csak még egyszer:


"És remekül fog teljesíteni az férfi másnap a munkában, aki fel kell pelenkázni a fiát."


Fiát??? És ha esetleg lánya van? Na, akkor mi is a helyzet? :D

2010. dec. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:

1.) Itt írták, hogy a férfiak zavarban vannak a lányuk van, és azt kellene pelenkázni. És ezt megértik a nők.

2.) Nekem két fivérem van, ebből az általánosít.


Viszont nyugodtan kimerem jelenteni. Hogy az a család, ahol a csecsemőkorú gyerekkel sem tud otthon maradni a nő. Az a család anyagilag még nem készült föl egy gyerek vállalására sem.


"egyenrangú háztartás" - Erre írtban nem értem hogy mit nem értesz.


"Leírta ezt a szót eddig" <------- "bárki is neked itt és most? :)" -------> "mielőtt valaki"

2010. dec. 20. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!