Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem örültség ez? A nőknek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem örültség ez? A nőknek nem hiányzanak a valódi férfiak? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szerintetek nem visszatetszőbb és nőiesebb, ha egy férfi a csecsemőkorú gyerekével foglakozik, pelenkázza és játszik vele, mintha nőruhát hordana? Ez a furcsásság a mai európai kultúrkörön kívül szinte teljesen ismeretlen. Csak az ebben a kultúrkörben élő hormonzavarosnak tűnő fiatalemberek teszik ez. Persze néhány ezrelékében a férfiaknak ez régebben is előfordult.
2010. dec. 18. 14:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pelenkázáson kívül (lányunk van és zavarban van tőle) sok mindent csinál a babával. Fürdetés, hordozgatás, beszél hozzá, maszírozza a pociját mert kólikás. Csak két hónapos a lányunk és majdnem annyira ragaszkodik az apjához mint hozzám. miért lenne ez baj. a KETTŐNK gyereke, nem szeplőtlenül vagy isteni sugallatra lett a gyerek. Veled foglalkozott az apád? Szerintem telljesen egészséges és a háziorvosunk (férfi) szerint követendő példa.
2010. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Nálunk a házvezető nő főzőt, takarítót. És őt többet láttam, mint anyámat. Aki szinte soha nem volt otthon. Apám se sokat, mert állandóan dolgozott. Amúgy vasárnap mindig apám főzőt. És igaz, hogy ha egy férfiak van tehetsége a főzéshez, akkor jobban főzz, mint egy nő.

És igaz minden változik csak az emebri faj nem sokat. A történelmen mindig is, a kisgyerekféle nyitott először az apa, és a fiúk nevelést kora kamaszkorban vették át.

És a nők verése, és az asztaltól távol való evése is, csak néprétegekre volt csak ott is nem korokban csak történelmi korszakokban jellemző vagy elfogadott.

2010. dec. 18. 14:54
 13/39 A kérdező kommentje:
ma 14:45-ös Két anya van, mint egy meleg párnál. Sorry, de ez van. Nem én csinálom.
2010. dec. 18. 14:57
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha az apa foglalkozik a gyerekével, az miért rossz?

Nem vagy Te egy kicsit. Mit kicsit. Rohadtul. Soviniszta?

2010. dec. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 szamóca. ***** válasza:
100%

én azóta is hápogok, mert rájöttem hogy úgy értette a kérdező ahogy én értettem...

hátehülyevagy :))))

alapvetően van egy elég negatív képem a férfiakról, és el sem tudom képzelni hogy normálisan, álomapaként működjön majd egyzser ha lesz párom és gyerekünk...de ez felülmúl mindent.

ha egy férfi eljutott odfáig hogy apa legyen, akkor a legjobb amit tehet hogy ezt 100%osan elvégzi. Már rég túl vagyunk a feminizmuson, nyugodtan fogd meg a sz*ros pelust te is, és ne hivatkozz ekkora badarságokrah ogy az nem férfias.

hátbesz*rás:D

2010. dec. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem női ruhákban flangálni gáz. Pelenkázni a gyereket nem az. Mért,ha a macskámat simogatom az is férfiatlan? Sőt,ha a saját véremet szeretném felnevelni és tenni érte az is az? Legyek részeges hülye?
2010. dec. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon korlátolt elméd van, kedves kérdező :D

Te körülbelül az a kategória vagy, aki szerint ha egy férfi világos inget ruhát vesz fel, az meleg.

Ha törődik a gyerekével, biztos feminim hajlamai vannak.

Hol van ezekben az összefüggés az ok-okozat között? :D


Öten dolgozunk együtt férfiak. Van egy munkatársunk, aki nem takarít fel az ebédlőben munka után, mert "az női munka,megalázó". Szerintünk meg igénytelenség a szennyedet otthagyni. Ha nem törődsz a gyerekeddel, szintén igénytelenség.

2010. dec. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy veled nem foglalkoztak a szüleid, de ettől még nem ez a követendő példa.
2010. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
87%

Sajnállak, hogy ilyen a nézeted.

Egy gyereket ketten csinálnak, két emberé a felelősség. Attól, mert a férfi férfi, tehát kemény, a ház ura, blabla, igenis foglalkozzon ő is a gyerekével, ő is benne volt a megcsinálásban, ő is akarta (jó esetben).

Nem tudom milyen nemű vagy, de ha ez így marad nálad nem sokan maradnak meg melletted, képzelem még miben vagy fura.

A férfi nem ettől lesz nőies, hogy a saját vérével foglalkozik. Pont az is beleszámít.

2010. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 sasna ***** válasza:
85%
miért baj az, ha játszik a saját gyerekével?? és pelenkázza? ugy a normalis, h a pasi is besegit a nőnek.. legalabbis, normalisélnál..
2010. dec. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!