Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvettem a ruhát, mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvettem a ruhát, mielőtt megkért volna. Szerintetek őrültség volt?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt, imádjuk egymást. Az egyik nap bementem az egyik mennyasszonyi ruha boltba, és valami hirtelen ötlettől vezérelve megvettem azt a ruhát, amit másodjára felpróbáltam. A ruha gyönyörű és nagyszerűen áll...

A barátom bankkártyájával fizettem, mert nem volt nálam az enyém. Ezt megtudhatja? Mármint hogy hiányzik egy nagyobb összeg a számlájáról?

Félek, hogy mit szólna hozzá, nem mondtam neki el semmit.

Mit tegyek?


2010. aug. 3. 18:22
1 2 3 4 5
 31/45 toteszke ***** válasza:

Ha ez igaz, amit leírtál, akkor...

Hát, engem hidegen hagyna, hogy úgy nézel ki benne, mint egy hercegnő. Most 79000Ft-tal rövidítetted meg. Legközelebb mit fogsz kitalálni????????

Nem vagy kíváncsi az erkölcsi izékre... Akárhogy mentegeted magad, nagyon nagy disznóságot csináltál. Ha lenne nőm és ugyanezt megtenné velem, amit te az általad állítólag imádott barátoddal megtettél, akkor úgy kezdeném, hogy azonnal húzz el innen és rögtön add vissza a pénzem. Fognám a ruhát, leültetnélek egy székre, ahonnan vécézni se engednélek felállni és a szemed láttára szakítanám darabokra a ruhádat. Továbbá azt mondanám, hogy rögtön add vissza a pénzem és utána tűnj el jó messzire.

Az lenne a minimum, ha elmondanál neki mindent, úgy ahogy történt és nem játszanád a hercegnőt, hanem ott rögvest visszaadnád neki a pénzét. Ha szó nélkül el tudtad költeni, akkor az a minimum, hogy visszaadd.

Ha kivág a barátod, ne álljon feljebb neked. Gondold bele magad az ő helyzetébe! Már ha tudsz egyáltalán gondolkodni...

2010. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
tul nagy
2010. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül?
2010. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

ugye h szép?

még semmi, nem vett észre semmit.

egyébként orvos, a szülei is gazdagok, nem tudom miért lett volna disznoság?

kellett az a ruha és kész.

célozgattam h szeretnék már férjhez menni meg minden, és nem tiltakozott... ha szerencsém van, eljegyez.

ha nem, akkor még nem tudom.

2010. aug. 4. 21:54
 35/45 anonim ***** válasza:
Azért disznóság, mert ha gazdag, ha nem, a tudta nélkül költöttél el nem kis pénzt a kártyájáról, mi több, most nem mersz elé állni és bevallani neki, inkább a szemébe hazudsz.
2010. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
Hát te most ezt komolyan mondod?Komolya ez a kérdés meg minden?Ha igen akkor elég ótvar kurv@ vagy te!
2010. aug. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Ja ha gazdag akkor már nem számat hogy 79.000 forinttal megrövidíted??És ha kidob akkor mit csinálsz??
2010. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
na azért kiváncsi vagyok a dolog végére is, ha nagyon jo fej meg jol kijösztök el is mondhatod de csak ha a mondat végén átnyujtod neki a 79 000 ft., vagy ha ugyes vagy akkor biztonyos oldalakra kihirdetheted hogy kiado menyaszonyi ruham ez meg ez méretekben , és mire te neked kellesz adigra akár újat is vehetsz. légy ugyes, ha már ekkorát bakiztál
2010. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
És hova tetted a ruhát? H-h nem veszi észre? :D Akkora b*dös riba*c vagy, hogy olyat még nem hordott a lábán a Föld! Ha ahhoz volt arcod, hogy 80e forintot a tudta nélkül elköltesz a kártyájáról, akkor ahhoz is legyen pofád, hogy odaállsz elé és közlöd vele, mit tettél. A pasi helyében úgy megtépnélek, hogy anyád nem ismerne meg, ku*va.
2010. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

szegény lány hulye volt , meg esik , vannak akik lassan komolyodnak meg . ok, de ugy feé vagytok háborodva a 80 000 ft , emberek ez menyaszonyi ruha , ha tényleg abba akar férjhez menni , nem is vett drágát,

már irtam feljebb hirdesse meg adja ki mint bérelhető ruha , és igy lesz vár a szarbol

2010. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!