Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért irigylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért irigylem a szingli párkereső hölgyeket elvált 2 gyermekes anyaként? Van még valaki ilyen helyzetben? Mit tehetek az érzések ellen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy sokkal jobb azoknak a nőknek társat keresni, akiknek nincs gyerekük, mert van idejük saját magukra és randira menni akár hétköznap munka után is. Úgy érzem belefásultam abba, hogy közel 2,5 éve, a válásom óta nincs időm "csak magamra" és normális randikra. Így, hogyan ismerkedjek? A neten ismerkedés során, mikor kiderül, hogy segítség híjján az első randi játszótéren vagy játszóházban lenne, értelemszerűen menekülnek a férfiak. Nem így terveztük a volt férjemmel a kisebbik gyerkőcünk nevelését... Mit tehetek az ellen az érzés ellen, hogy hiányzik, hogy valakinek én legyek a fontos, csak én számítsak? Engem az nem tesz 100%-ig boldoggá, hogy nekem jelenleg "csak" a gyerekeim szeretete jut.

#önzőség #irigység #fásultság #szeretetlenség #randimentesség #énidő hiány
2020. febr. 14. 22:39
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnert találni könnyű, viszont gyermekkel azt látom hogy akkor is nehéz ha amúgy össze illik a pár és szerelem is van. Baráti társaságban a pasi most 3 év után szakított. A szerelem elmúlt, új gyereket a párja nem akart, érthető, a pasi így nem akart csak 2 idegent.

De 3 evukbe telt ezt a döntést meghozni, hatalmas szerelemnek indult

2023. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
83%
41 na azért az a nő se tudta hányas a kabát aki úgy akar férjet hogy :"itt van 2 mostoha gyerek édesgyereket ne akarj" itt csak annyi érthető hogy a kondíciók a rosszabbnál is rosszabbak lettek
2023. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

Azóta sincs senkim a gyerekeimen kívül kedves 40-es. Így bár irigy nem vagyok már a szingli gyermektelenekre, de valahogy a közérzetem olyan belefásult ebbe a helyzetbe. Persze ezt senki nem veszi észre a környezetemben, mert mindenki a mindig mosolygós, mindig vidám xy-ként ismer. De ez kimeríti az energiatartalékaimat.


Kedves 41-es, ez a veszély az életkoromból eredően nem fenyeget, mert nekem kizárólag olyan férfi kell, aki már nem szeretne közös gyereket, mivel elmúltam 40. Eü. ok miatt nem is szabad terhesnek lennem, mert szakorvos szerint 99% a valószínűsége, hogy belehalnék, mert mindkét terhességem veszélyeztetett volt, de a 2.-ba kis híjján mindketten ottmaradtunk a szívem miatt.


Kedves 42-es, igen rosszak az én "kondícióim" is, ahogy te fogalmaztál.

2023. okt. 12. 19:26
 44/51 anonim ***** válasza:
70%
Legyenek a gyerekek felesben nálad és nála, és lesz időd randizni.
jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
Szia!!!! Volt 2 kapcsolatom is anyukával. Nem volna semmi gond a játszótérrel, vagy játszó házzal kb 5ik randin. Viszont fura, hogy nincsennek nagyszülők(te szüleid) barátnőid, testvéred ....akire 3 órára rábíznád a gyereket. Másik dolog 1 gyerekre vagyok hitelesítve, randin elég egy gyerekre 2 embernek figyelni, amiből 90%az anyuka veszi ki a részét, mint 2 gyerekre akik 2 irányba mennek.....Egy gyerek elfogadására küzdeni....
jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
18assal én nem értek egyet, ha normálisan álsz hozzá akkor bármikor megtalálhat a szerelem.
jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

Nagy gyerekem az idén nagykorú lesz, nem kell rá vigyázni. Keveset is van itthon, akkor is a szobájában "kockul".


A kisebbik apját viszont hagyjuk, sokszor még a kötelező láthatásra sem viszi el.

jan. 4. 11:27
 48/51 anonim ***** válasza:
30%
Ja, hogy nem is egy apától vannak?
jan. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Sokan írjátok a gyerek(ek) apja vigyázzon a gyerekére. Kétszer voltam anyukával kapcsolatban, elsőnél se láthatás se gyerektartás nem játszott. Jobb volt mint a második ahol az apás hétvégével csak a baj volt, átadni átvenni a gyereket megbeszélni a hétvégi tanúlni gyakorolni valót...
jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Mekkora a kisebb gyerek? Azért 14-15 évesen már lehet otthon hagyni a gyereket. Vagy esetleg aludjon ott egy barátjánál néha.
jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!