Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért irigylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért irigylem a szingli párkereső hölgyeket elvált 2 gyermekes anyaként? Van még valaki ilyen helyzetben? Mit tehetek az érzések ellen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy sokkal jobb azoknak a nőknek társat keresni, akiknek nincs gyerekük, mert van idejük saját magukra és randira menni akár hétköznap munka után is. Úgy érzem belefásultam abba, hogy közel 2,5 éve, a válásom óta nincs időm "csak magamra" és normális randikra. Így, hogyan ismerkedjek? A neten ismerkedés során, mikor kiderül, hogy segítség híjján az első randi játszótéren vagy játszóházban lenne, értelemszerűen menekülnek a férfiak. Nem így terveztük a volt férjemmel a kisebbik gyerkőcünk nevelését... Mit tehetek az ellen az érzés ellen, hogy hiányzik, hogy valakinek én legyek a fontos, csak én számítsak? Engem az nem tesz 100%-ig boldoggá, hogy nekem jelenleg "csak" a gyerekeim szeretete jut.

#önzőség #irigység #fásultság #szeretetlenség #randimentesség #énidő hiány
2020. febr. 14. 22:39
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
87%
Regisztráltál néhány társkereső oldalra, kiírva gyermekeid korát, számosságát, elképzeléseidet, vágyaidat és nem volt jelentkező?
2020. febr. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
23%
Dehát csak egyugyanolyan péntek volt mint bármelyik.
2020. febr. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
38%

Anya ismerösei mind elvalt nök, ahogy uj parjaik lettek:

- egyik mig kint dolgozott a ferje ö 3 gyerek mellett is pasizott uton utfelen, aztan elvàlt egy 27 eves srac miatt akitöl szült még 3 gyereket, es magyar nö.

-masik ahogy cseperednek a gyerekek ugy vàlik, akarhova kerül pasizik,(flörtöl egy szerelövel is ak hazhoz jön) a legutobbi a munkahelyéröl van 24 eves a ferje. 3 gyerek 3 apàtol a szitu

- van aki azt az idöt hasznalja ki mig egy hétig az apanal vannak a gyerekek, (tàvolra költözött az apa), tarskeresekröl szedi a pasikat. Minden komoly kapcsolata utan egy honappal mar ujabb komoly kapcsolata van-ö amugy tanult karrierista vezetö beosztasu asszony

- ismerek olyat aki fiatalabb vagy fiatalos, velem is baratkozni akart sokat mesel a valasarol, ö is amolyan tapad mindenkire tipus kérte a szàmom, es folyamat "nyüzsög", rengeteget beszél, kissé r.bis, igy nem akartam a bnöje lenni de ö siman kisgyerek mellett àll szoba mindenkivel, a gyerek eltipeg medszire közben, ö beszél tovabb, még én àlltam fel hogy mindjart eltünik a gyereke menjünk utana


A legjellemzöbb hogy munkahelyen a legutolso portàsnak is esèlyt adnak. Egyik anyuka tanàr a portassal bratyizott ugy össze hogy vigyazott a gyerekeire sokszor, vàlàsa utan meg hozzàment es jön a kövi baba.


Szoval aki csak épp kézre esik egyböl lecsapnak rà. Az sem erdekli öket hogy a kipécèzett kisbabas gyerekes hàzas ember.


Es ez kell a ffiaknak ugy nez ki. Mindegyiknek pàrja van nekem meg 25 evesen nincs senkim :D

2020. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
81%

Nézd az egész eddigi életed jó oldalát: született két gyereked. Persze, így nehezebb párt találni, ismerkedni, de ezt mégis megteheted. 40 év után gyereket viszont nem vállalhatsz.

Igy hozta a sors, el kell fogadnod, és így alakítanod az életedet.

Ne maradj egyedül, ismerkedj, és hidd el, ez gyerekkel sem okoz gondot, hiszen a korosztályod pasijainak is van gyereke, legalábbis nagyrészének.


Arra viszont keress megoldást,hogy legyen időd az ismerkedésre, találkozóra, és az első, sőt, a második se, ne játzszóházban történjen. A gyerekeknek van apjuk, vigye el Őket, gondolom van nagyszülő is, Rájuk is bízhatod, vagy esetleg a gyerekek barátainál, barátnőidnél is tölthetnek időt.

Egyébként se kell Őket összeismertetni azonnal, előbb legyél biztos az érzéseidben és a kapcsolat működőképességében.

2020. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
96%

Ismerős érzés, meg tudlak érteni. Nekem is 2 gyerek igaz szerencsére nagyobbak igy már itthon tudom hagyni őket.

Nem tudom hogy van nálatok a láthatás, de meg kell beszélned a volt ferjeddel hogy igenis vegye ki a részét a gyerekek körüli teendőkből. Nekem se volt egyszerű eljutni ide, mert a gyerekeim sajnos rühellnek nála lenni, de nekem is kell én-idő, kikapcsolódas. Muszáj volt kicsit önzőbbnek lennem, hogy nekem is van életem kell a pihenés, ha ők mennek a haverokhoz, akkor bizony én is!

Ha a volt férjed apakent megbízható és szépen ellátja a gyerekeket, már helyzeti előnyben vagy!

Esetleg néha egy-egy du-ra vki nagymama vagy bébiszitter be tud segíteni?

Hány evesek a gyerekek?

2020. febr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
86%

Akikröl irtam mind 40 es mindnek lett uj gyereke.mindenki max egèszséges.

Nem kell temetni a nöket 40+

2020. febr. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
88%

Van egy nagyon jó barátom. 37 éves, jól néz ki, pénze is van. Sok nőt megkaphatna. A párja 33 és van e fia (3 6 évesek), párom imádja őket.

Én is egyedül maradtam a lányommal, az apja szarik rá. 5 éves a lányom és voltak kapcsolataim. Jelenlegi párom imádja lányom. Nekem az esetem, 34 éves és jól megvagyunk:)

Szóval ne add fel!

N27

2020. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem lenne gyereked, sem feltétlenül találnál párt magadnak. A boldog szingli élet ennyi idősen csak a filmekben létezik, a valóságban ugyanúgy magányos a dolog és talán randizni könnyebb gyerek nélkül, de abból még nem lesz szerető kapcsolat. Semmivel nem jobb egy halom sikertelen randi után egyedül, kikosarazva lefeküdni aludni. Téged legalább a gyerekeid szeretnek.
2020. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező. A valentin nap ugyanolyan nap mint a többi. Neked nem ezzel van problémád sem az egyedülálló társkereső nőkkel hanem a magány érzésével és azzal a felelősséggel ami a két gyerek neveléséről szól ami valljuk be nem egy emberes élethelyzet hanem két emberes. Nem tudom a részleteket de talán két gyermekes egyedülálló anyukák életét kéne nézned pl. Youtube-on látni ilyen példákat is, hogy értsd hogy a boldogság ott van a szemed előtt. Kéne hogy a gyerekeid célt adjanak az életedbe hiszen ők nekik szükségük van a szülő jó segítségére. Hidd el nem minden a valentin nap és nem minden a rózsaszín ködös romantikus pillanatmyi csörözés ezt most direkt írtam így hogy próbálj kacagni ezen. Bizonyos helyzetekbe hidd el a helikopter erősebb mint a látszólagos szerelem de mint írtam nem tudom hogy válás e vagy otthagyás vagy micsoda.


Azért ezt a példát írtam mert mig egy nem igazi szerelem szárnyal addig egy helikopter egy jó pilótával nemcsak szárnyalni, szállni tud de azt is tudja ha olyan a helyzet milyen magasságokba szárnyalhat, ha hiba van hogyan csúsztathat és tudnám sorolni de a lényeg profin tud landolni egy jó pilótával bármilyen helyen pl. Mert a szerelem nem mindig rózsaszín köd és a problémáknál tudni kell landolni is. És egy profi pilóta egy szűk padra is tud. Én már láttam olyat. A szád tátva maradt volna. 😃 Na ez az igazi szerelem és élet.


Szóval most elsődlegesen az érzéseidet kell megnyugtatni. Jó tanács az ünnepeket sz*rd le és kezd el észre venni hogy nem vagy rossz helyzetbe sőt van két gyereked akik mellett millió célod lehet. Ha néztél két gyermekes youtuber anyukákat akkor nézz utána olyan nőket akiknek a te korodban egyedülállóként állják meg a helyüket nem görcsölve azon csak időnként eszükbe jutva, hogy mi lesz a jövőben mert hidd el nem keresni kell csak hagyni hogy a boldogság rád találjon, de ha azt érzi az ember a másik mellett hogy nem jó úgy menni kell mert minek legyen boldogtalan az ember.


Nem minden pasi fogja azt mondani hogy játszótéri randi neee.


Van amelyik még hintázni is fog a másik hintába a gyerek mellett hidd el és úgy fogja kezelni a gyerekeidet mint a hímes tojcsit. Ők meg majd azt mondják a legjobb apuka a világon.


Majd rád talál ez az ember akit majd a gyerekeid is igazi apukaként fognak tekinteni. Nem minden a vér és genetika.


Nem búsulni tessék keresni hobbyt ami érdekel.

2020. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
77%
És egy jó pilóta azt is tudja hogyan csúszon. Mert nem csak csúsztatni tudnak. 😀
2020. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!