Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért irigylem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért irigylem a szingli párkereső hölgyeket elvált 2 gyermekes anyaként? Van még valaki ilyen helyzetben? Mit tehetek az érzések ellen?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy sokkal jobb azoknak a nőknek társat keresni, akiknek nincs gyerekük, mert van idejük saját magukra és randira menni akár hétköznap munka után is. Úgy érzem belefásultam abba, hogy közel 2,5 éve, a válásom óta nincs időm "csak magamra" és normális randikra. Így, hogyan ismerkedjek? A neten ismerkedés során, mikor kiderül, hogy segítség híjján az első randi játszótéren vagy játszóházban lenne, értelemszerűen menekülnek a férfiak. Nem így terveztük a volt férjemmel a kisebbik gyerkőcünk nevelését... Mit tehetek az ellen az érzés ellen, hogy hiányzik, hogy valakinek én legyek a fontos, csak én számítsak? Engem az nem tesz 100%-ig boldoggá, hogy nekem jelenleg "csak" a gyerekeim szeretete jut.

#önzőség #irigység #fásultság #szeretetlenség #randimentesség #énidő hiány
2020. febr. 14. 22:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
77%
Megértem a fájdalmadat, de valószínűleg van azért olyan férfi az országban, aki így elfogadna. Az ismerősi körömben van rá példa, hogy felvállalt egy ilyen kapcsolatot. Nyugi, találsz valakit.
2020. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
27%
Talán nem kellett volna gyereket csinálni? Na ugye..
2020. febr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást. Csak lassan 40 éves leszek (fizikálisan és szellemileg, mert szerintem érzelmileg lemaradtam), mégis ez a "valentin-nap" "kicsinált" lelkileg. A facebook ismerőseim is sorba osszák meg élményeiket, ajándékaikat, engem meg elkapott tőle a sírhatnék, így 5 perc után kiléptem. Nem szoktam ennyire negatív lenni, sőt......
2020. febr. 14. 22:58
 4/51 A kérdező kommentje:
A volt férjemmel ketten csináltuk, ahogy fogalmaztál, a gyerekünket. Nem egyedül terveztem nevelni 4 hónapos kora óta, amíg ő inkább egy másik nővel kívánt lenni onnantól. Nem magamnak csináltam gyereket, mivel tervezett gyermek volt.
2020. febr. 14. 23:03
 5/51 anonim ***** válasza:
27%
Eleve nem kellett volna gyereket tervezni, és akkor most nem lenne probléma.
2020. febr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
24%

Nekem sincs senkim, de amikor látok boldog párokat, mosolygok, gondolatban hosszú boldogságot kívánok nekik, és szintén gondolatban megsimogatom az arcukat.


Te egyszerűen irigy vagy, részben emiatt sincs senkid.

2020. febr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor egy irigy, önző dög vagyok, aki nem látott előre a jövőbe, hogy egyedül marad majd a gyerekeivel, hogy a volt férje csak a megcsinálásban óhajt részt venni.... Nem irigylem a pároktól a boldogságot, hanem önsajnálatom van, hogy nekem miért nem adatik meg.....Annak örülök, hogy másoknak megadatik, csak hiányolom, hogy nekem nem. Még a munkám során is másikat szolgálok ki, már az is baj, ha szeretném, ha valakinek az is számítana, hogy én mit szeretnék?


Nem azért szültem 2 gyereket, hogy intézet nevelje őket. Az ő boldogságuk és hogy mindenük meglegyen, ne úgy, mint nekem gyerekkoromban, a legfontosabb. Csak szeretnék én is valakinek a legfontosabbja lenni. De a kommentekből megértettem, hogy ez pusztán önzőség a részemről.

2020. febr. 15. 00:00
 8/51 anonim ***** válasza:
90%

Nem az! Sok az álszent idióta itt.

Sose add fel, van olyan férfi, aki gyerekkel együtt elfofad.

2020. febr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
19%

"Eleve nem kellett volna gyereket tervezni, és akkor most nem lenne probléma."

Ha anyuka nem akart volna gyereket, akkor ezt a bölcs választ nem lehetne olvasni. Sokat vesztettünk volna?

2020. febr. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
70%

"Te egyszerűen irigy vagy, részben emiatt sincs senkid."

Leesett a tantusz miért nem vagyok milliárdos.

2020. febr. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!