Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 6 éve van vagyis volt egy nagyon jó barátnőm legalább is azt hittem.1 éve van párkapcsolatom és annyira megharagudott rám,hogy már nem járok hozzá állandóan,hogy inkább máshoz fordult.Elhiszem,hogy furcsa volt neki,hogy már nem jártam hozzá annyit mint azelött de azért nem hanyagoltam el és megérthetné ö is,hogy a barátommal is szeretnék lenni egy kicsit.Ő volt az egyetlen barátnőm de már egy sincs:S
2010. júl. 22. 17:43
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Akkor küldöm:D
2010. júl. 22. 21:25
 52/58 anonim ***** válasza:
Ok. :D:D
2010. júl. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Küldd csak el,de nekem most el kell mennem sajna,de holnap megnézem. :) Ha nem jött meg az e-mail,akkor majg ítt megírom. :) Puszi,és jó éjt. :)
2010. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Jó-JÓ:)akkor majd holnap neked is jó éjt.
2010. júl. 22. 21:30
 55/58 A kérdező kommentje:
Szia.Remélem megkaptad az msn-címem.Barátom elhívott a balatonra 2-3 napot ott leszek de ha visszajövök megyek msn-re és beszélünk.Irj ha netán nem kaptad volna meg megint:)
2010. júl. 23. 07:41
 56/58 anonim ***** válasza:
Szia. :) Már megint nem kaptam meg. :( Megpróbálok neked is küldeni egyet,ha nem megy át...,akkor nem tudom. :( Csinálok csak addigra egy e-mail címet,és kiírom ide a címét. :) És akkor oda elküldöd,én meg utána törlöm. :) Jó nyaralást. :)
2010. júl. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
jó-jó úgy jó lesz köszönöm:)ma még 14-óráig itthon leszek
2010. júl. 23. 10:06
 58/58 anonim ***** válasza:
Szia. :) Itthon vagy már? :) Te vettél fel? :)
2010. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!