Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még őszinte barátnők?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és 6 éve van vagyis volt egy nagyon jó barátnőm legalább is azt hittem.1 éve van párkapcsolatom és annyira megharagudott rám,hogy már nem járok hozzá állandóan,hogy inkább máshoz fordult.Elhiszem,hogy furcsa volt neki,hogy már nem jártam hozzá annyit mint azelött de azért nem hanyagoltam el és megérthetné ö is,hogy a barátommal is szeretnék lenni egy kicsit.Ő volt az egyetlen barátnőm de már egy sincs:S
2010. júl. 22. 17:43
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
Nem könnyű,így van. :( Sajnos a mai Világban főként nem. :( Az én barétnőm is...:( Meg már sokszor csalódtam,szóval..:( A "sajnállak" lány. :D
2010. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
A barátnőm is ezt mondta:)Hogy próbál mindkettőnkre időt szakítani de ez az ő szemével máshogy tűnhet..meg én is máshogy látom ...de egy barátnőnek azért megértőnek is kell lennie ebben a helyzetben..én mindig elgondolkodok az ilyen veszekedések után ,hogyha nekem lenne barátnőm én se tudnék mindig százfelé szakadni meg ugyanannyi időt fordítani mind2 emberre ,hogy egyiket se bántsam meg..szóval eleve amelyik barátnő egy barát mellett igyekszik fenntartani a barátásgot is szerintem nincs gond.A barátnődnek lehet valami más gondja is volt ha nem beszélte ezt meg veled.
2010. júl. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
*barátom
2010. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb gond,hogy van egy harmadik lány is:D akinek sose tetszett az,hogy mi nagyon jóba voltunk egymással mindig szét akart szakítani minket,hát most sikerült neki biztos vagyok benne,hogy teletömte a fejét mert ilyen nincs,hogy egyik napról a másikra ekkorát változzon az ember.Egyre jobban azt veszem észre mindenkinél,hogy nem lehet megbeszélni a dolgokat.Vagy nem beszélnek a problémáról vagy kibeszélik az embert a háta mögött.Nem értem ez mire jó. "Sajnállak lány"--->ez tetszik:D
2010. júl. 22. 20:13
 15/58 A kérdező kommentje:

"Sajnállak lány":D

veled mit csinált a barátnőd?

2010. júl. 22. 20:14
 16/58 anonim válasza:

Szia!

Átérzem helyezted, szinte egy cipőben járunk..bár mi kibékültünk de bnőm is azt mondtam h én elhanyagolom

stb, pedig 7végente mindig mentünk együtt bulizni(barátom,neki a haverja,bnőm+én) meg persze 2esben is voltunk , barátommal amúgy sem találkozunk mindne nap. Szóval nem tartottam jogosnak amikor megvádolt, h elhanyagolom..másik érdekes dolog,hogy amikor neki volt barátja érdekesen ez a baj nem állt fent, és akkor Ő tényleg elhynagolt engem..nem jártak ki sem..bent ültek mindig, msn-en sosem volt, telora nem nagyon reagált..mint akit elnyelt a Föld..és ilyenkor tényleg ellehet gondolkozni ki is a valódi igaz barát(nő)...És sokan mondják, hogy igaz barát 1 van, szerelem pedig többször adatik meg az életben..háát én ezzel nem teljesen értek egyet!

20/L.

2010. júl. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim válasza:
utolsó vagyok:egyébként merrefelé laksz ha megkérdezhetem?Szívesen barátkoznék Veled..írj priviben ha gondolod:)
2010. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 A kérdező kommentje:

"És sokan mondják, hogy igaz barát 1 van, szerelem pedig többször adatik meg az életben..hát én ezzel nem teljesen értek egyet!"


Őszintén már én sem én is így gondoltam de már nem vagyok biztos benne.Nálunk például nem egyszer előfordult,hogy kibeszélt a hátam mögött és még le is tagadta tehát ha jobban belegondolok nem biztos,hogy ő igaz barátnő volt

2010. júl. 22. 20:18
 19/58 A kérdező kommentje:
Utolsó írtam privit:)
2010. júl. 22. 20:20
 20/58 anonim ***** válasza:
Hát én se értem ,hogy mire jó ez a mai kétszinűség..de sajnos mindig is lesznek ilyen emberek:S
2010. júl. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!